Змі про нас – Рух Нових Сил

Змі про нас

Січ
13

“Очільник Державної фіскальної служби Роман Насіров прикриває зухвалі схеми свого тестя, власника однієї з найбільших в Україні будівельних корпорацій Олександра Глімбовського”, – пише інформаційне інтернет- видання ZIK з посиланням на ефір програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK, де про це заявив екс-очільник Одеської ОДА, український політик Михайло Саакашвілі.   «Є така компанія – […]

Гру
27

Досвід роботи в Одесі «грузинської команди» – унікальне явище для нашої країни, пише “Аргумент” у своїй статті. Такого експерименту ще не було, і він залишив досить глибоку «м’язову пам’ять» у бізнеса. Може бути, найважливіше – те, що підприємці оцінили і об’єдналися для «популярного пояснення» знахаблілому чиновництву, хто і навіщо в країні живе. Треба віддати належне екс-губернатору. […]

Гру
19

Екс-губернатор Одещини Михайло Саакашвілі прокоментував націоналізацію ПриватБанку в Україні На його думку, це сталося за взаємною змовою української влади, Національного банку і акціонера “Привату” Ігоря Коломойського, пише Politeka. «Суть у тому, що Коломойський в договорняку з Адміністрацією президента викачав з цього банку мільярди, ці мільярди були перекачані в мільярди офшорних підприємств, перекачували гроші протягом мінімум двох років, і в […]

Гру
15

Михайло Саакашвілі, голова політичної партії «РУХ НОВИХ СИЛ», у рамках якої створена Аграрна платформа для захисту інтересів фермерів та українського села, разом з Іваном Слободяником відвідали Полтавщину.

Гру
08

Вони відправляють наших братів гинути на фронт захищати свою країну, у той час, коли самі заробляють на цьому гроші. Це не корупція, це – мародерство. Наші незалежні, незаангажовані ЗМІ мовчать.

Лис
26

“Щоб не було силового сценарію зміни влади, потрібна альтернатива, і ми її створюємо”.

Лис
23

Народний Рух України щиро вітає появу в нашій державі політичних утворень, що ставлять собі за мету її зміцнення і розвиток, особливо, якщо ці політичні сили спираються на українські національні цінності та відстоюють їх у своїй діяльності.

Лис
22

Місто Сміла потерпає через відсутність опалення у державних установах.

Лис
18

Сага про Михайла Саакашвілі, екс-президента Грузії, що позиціонується в Україні як борець із корупцією й губернатор Одещини.

Лис
17

Він був президентом Грузії, потім був губернатором в Україні. Тепер він пішов у відставку, щоб боротися зі своїм колишнім другом П. Порошенко.

Лис
16

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі заявляє, що Україна повинна грати на випередження, щоб запобігти новій революції.

Лис
15

Трамп і Саакашвілі разом можуть створити великі хвилі.