Волинська область
  • 07.09.2017 /// 13:10

РУХ НОВИХ СИЛ Волині закликав їхати зустрічати Михайла Саакашвілі

«Український народ опинився між вбором: диктатура чи демократія, свавілля чи закон. Подальше очікування призведе лиш до чергових балачок діючої влади. Настав час діяти!», — закликав лідер РНС Волині Сергій Адамчук.

«Діюча українська влада боїться своїх громадян. В пункті пропуску «Краковець» Львівської області зосереджено війська і бронетехніку, щоб не допустити в Україну одного єдиного громадянина – третього президента Грузії Михайла Саакашвілі. Сьогодні влада бореться з Михайлом, сьогодні буде боротися з кожним активістом, який має іншу думку», — попередив Адамчук.

На думку політика, саме зараз Україна перебуває перед складним вибором подальшого шляху, яким піде держава та наш народ. Саме тому день  зустрічі Саакашвілі, 10 вересня, увійде в історію як тест на зрілість демократії і суспільства.

«Український народ постав перед складним вибором: між честю і підлістю, між законом і свавіллям, між диктатурою і демократією. Подальші очікування призведуть лише до чергових байок про успішні 144 реформи, до нових утисків громадських активістів, до скорочення громадянських прав і свобод в Україні», — переконаний  Сергій Адамчук.

«Щоб побороти цю гідру, потрібно об’єднуватися. Настав час діяти. 10 вересня ми поїдемо до Краковця, щоб зустріти Михайла Саакашвілі. Поїдемо, щоб захистити свої громадянські права і справедливість в Україні. Поїдемо, щоб показати силу громадських мирних акцій. Цей день увійде у світову історію. Він стане екзаменом для українського суспільства і влади на зрілість демократії і громадянського суспільства», — наголосив політик.

Сергій Адамчук зазначив, що акція на кордоні між Україною і Польщею відбудеться у відповідності до законів, проте влада робитиме все, щоб дискредитувати цей захід.

«Ми чітко заявляємо: зустріч Михайла Саакашвілі відбудеться у відповідності до законів України та Конституції. Влада буде намагатися зробити все, щоб дискредитувати наш захід. І буде неправдиво висвітлювати події на кордоні Щоб цього уникнути, запрошуємо вас приєднуватися до нашої команди і разом їхати в Краковець 10 вересня»,- підсумував Адамчук.

Щоб приєднатися до делегації РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі на Волині, телефонуйте за номером: (099) 215-10-85


  • 07.09.2017 /// 13:10