Вінницька область
  • 31.08.2017 /// 13:44

Штаб Спільних Дій Вінниччини закликає громадян долучатись до протестних акцій

На черговому засіданні Штабу Спільних Дій Вінниччини було вирішено розпочати інформаційну кампанію з метою залучення громадян до участі в мирних акціях протесту, які відбудуться восени. Для цього було розроблено інформаційні матеріали, які будуть розповсюджуватись серед містян

Про це повідомила прес-служба Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі на  Вінниччині.

Як розповів обласний координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Леонід Марцинковський, головна ціль «штабної» листівки — донести до громади, що зміна влади, в тому числі й дострокова – це нормальний політичний процес в кожній демократичній країні. Якщо влада не справляється зі своїми обов’язками, не виконує свої обіцянки та з кожним днем все більше вводить країну в економічну та політичну кризу, її потрібно змінювати, причому негайно.

«Загрози зростають. Втрачаємо людські життя. Надії та віри у владу вже немає. Або вибори вже зараз, або може бути запізно – переконаний Леонід Марцинковський. – До того ж, ніхто не очікував, що в Україні ще може сформуватись об’єднання, куди увійдуть не лише громадські організації та активні громадяни, а й політичні сили, щоб спільними зусиллями змусити парламент змінити виборче законодавство та провести його повне перезавантаження»

Проте Леонід Марцинковський не виключив, що діюча влада буде вдаватись до провокацій, аби не допустити реальних змін в країні.

«Це наш шанс довести самим собі, що влада в Україні, згідно Конституції, здійснюється її народом. Та нам варто бути готовими до різних провокацій, бо Порошенко буде чинити опір прояву нашої волі.  Однак двері Штабу все рівно відчинені для всіх, будь-хто може прийти й долучитись до діалогу», — підсумував Марцинковський.

Наступна зустріч Штабу Спільних Дій Вінниччини відбудеться, вже традиційно, у вівторок, 5 вересня, в конференц-залі Галереї ХХІ (м.Вінниця, вул. Артинова, 12а, 4 поверх). За детальнішою інформацією можна звернутись за телефоном: (067)995-65-48.


  • 31.08.2017 /// 13:44