Сумська область 

  • 11.08.2017 /// 16:07

 У Сумах РНС  не допустив проведення кулуарних слухань щодо підвищення тарифів на опалення

 

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Сумщини та місцеві мешканці не допустили проведення кулуарних слухань щодо необґрунтованого підвищення тарифів на опалення ТОВ «СумиТеплоЕнерго». Під тиском громадськості було ухвалено рішення про перенесення відкритих слухань на 9 вересня. Провести захід мають у приміщенні Сумської міськради.

Про це повідомив лідер РУХУ НОВИХ  СИЛ Сум Андрій Фролков.

«Вже неодноразово під час слухань на цю болючу тему  застосовувалась одна й та сама технологія: захід проводиться у тісному приміщенні, туди приходять робітники СумиТеплоЕнерго, починається ґвалт та штовханина. Те саме відбулося і сьогодні. Тому громада ухвалила одностайне рішення перенести слухання на вихідний день і провести його у зручному приміщенні», — пояснив Фролков.

Активіст зазначив, що наразі містяни сплачують за завищені нормативи тепловтрат, які складають біля 28%. Окрім цього, реальні тарифи на гарячу воду завищені щонайменше вдвічі.

«Ми будемо присутні на наступних слуханнях і будемо наполягати на тому, що економічного обґрунтування для підвищення тарифів – немає. СумиТеплоЕнерго працюють з надприбутками ще з 2016 року. Ми провели всі необхідні розрахунки і будемо доводити свою позицію під час слухань. Окрім того, ми впевненні, що є всі підстави для зменшення тарифів на гарячу воду і опалення», — наголосив Фролков.

Також активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Сумщини організували пікет під будівлею, де відбувались слухання. До заходу долучились представники різних політичних сил та мешканці м. Суми.


  • 11.08.2017 /// 16:07