Одеська область
  • 12.06.2017 /// 10:52

РУХ НОВИХ СИЛ в Одесі виступив проти закриття пляжів незаконними забудовникам

Представники РУХУ НОВИХ СИЛ Одещини спільно з іншими громадськими активістами взяли участь у знесенні незаконно побудованих конструкцій, які заважали мешканцям Одеси та гостям міста вільно проходити на Чкаловський пляж.

Про це повідомив член ради Одеської обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Володимир Гавриш.

За його словами, близько 200 активістів, в тому числі активісти РУХУ НОВИХ СИЛ, вирішили відновити доступ до пляжу.

«Після того, як почали будувати паркан, люди зреагували, зібралися і дали цьому свою оцінку. Фактично вони зруйнували всі результати робіт, які велись незаконно, щоб відновити доступ людей до пляжу», — пояснив Гавриш.

Він підкреслив, що згідно з законодавством, пляжі по всій країні повинні бути громадськими, а не приватними.

Володимир Гавриш повідомив, що поліція приїхала на місце події трохи згодом, ніяких затримань активістів не було. Також приїхали пожежники, які намагались гасити вогонь.

За словами активіста, весь 8-метровий паркан не вдалось прибрати, а лише його частину. «Я сподіваюсь, що це примусить власників трохи задуматись», — зазначив член РУХУ НОВИХ СИЛ.

Гавриш повідомив, що зараз у всіх громадських організацій Одеси та політичних партій є бажання об’єднуватись і зносити незаконні забудови, тобто реагувати прямою дією на незаконні будівництва.

Нагадаємо, на Одеський пляж «Лагуна», який був відкритий два роки тому екс-головою Одеської обласної державної адміністрації Михайлом Саакашвілі, нещодавно знову заїхала будівельна техніка. Мова йде про пляж між Дельфіном і Чкаловським.


  • 12.06.2017 /// 10:52