Останні новини
  • 19.06.2017 /// 16:14

Представники демократичних сил вимагають порушити справу про захват Одеської міськради

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ повідомили ГУ Національної поліції України в Одеський області про захоплення будівлі Одеської міської ради 14 червня 2017 року. Відповідні заяви про вчинення кримінального правопорушення склали і представники інших демократичних сил, таких як «Народний рух України», «Сила людей» та «Демальянс».

Зокрема йдеться про блокування центрального і головного входу будівлі невідомими особами під час проведення засідання міськради. Тоді до будівлі прибули представники громадськості та журналісти, однак головні двері в приміщення були заблоковані невідомими особами у камуфляжі та людьми у формі із написами «Охоронна фірма «Зевс», у кількості близько ста чоловік.

Як повідомив активіст РУХУ НОВИХ СИЛ Одещини Володимир Гавриш, так званий «чорний» або ж боковий вхід в будівлю Одеської міської ради був зсередини та ззовні заблокований декількома десятками невідомих осіб, деякі з яких представлялися співробітниками КП «Муніципальна охорона», не пред’являючи при цьому жодних підтверджуючих документів.

«Примітно, що особи, які заблокували входи до приміщення Одеської міськради, не виконували жодних вимог працівників поліції, а самих працівників поліції не пускали до будівлі. Більше того, тривалий час до приміщення органу місцевого самоврядування не могли потрапити як співробітники виконавчих органів мерії, так і безпосередньо депутати, що перешкоджало виконанню ними своїх службових та представницьких
обов’язків», — зауважив Гавриш.

Представители "Народного Руха Украины", "Демальнса ", "Силы Людей"и "Руха Новых Сил Михаила Саакашвили", подали заявление о захвате горсовета Одессы на последней сессии

Posted by Гавриш Володимир on Sonntag, 18. Juni 2017

На переконання активістів, події, що мали місце 14 червня біля будівлі Одеської міськради мають всі ознаки захоплення  будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, з метою незаконного користування ними. Відповідно  до статі 341 КПК України, такі протиправні дії караються обмеженням або позбавленням волі на строк до п’яти років.

«Під захопленням   розуміється протиправне зайняття названих об’єктів шляхом насильства або обману. При цьому не має значення, зайнято весь об’єкт чи його частину. Захоплення вважається також блокування шляхів, які забезпечують можливість проникнення у відповідну будівлю чи споруду», — пояснив Гавриш.

Наразі факти, викладені у заяві  РУХУ НОВИХ СИЛ про вчинення кримінального правопорушення,  внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.


  • 19.06.2017 /// 16:14