Львівська область 
  • 08.09.2017 /// 18:23

Турка втрачає мільйонні проекти через політичні переслідування мера

Після піврічної тяганини по судах Геннадія КОГУТА, міського голову Турки, відсторонили від виконання обов’язків до 30 жовтня. Судовий позов стосується ніби-то порушення тендерної процедури по закупівлі сміттєвоза для міста. Закупівля проводилася через систему «Прозоро», де втручання мерії неможливе. Когут відвідав близько 20-ти судових засідань.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі на Львівщині

«Я повязую судові рішення із моєю непримиренною позицією щодо дій нинішньої влади. Завжди відкрито наголошував, що винні у військових злочинах не покарані, а влада не виконує своїх зобов’язань. А також переслідування є наслідком моєї підтримки руху Михайла Саакашвілі . Нас намагаються залякати напередодні зустрічі Михайла у Краковці 10 вересня», — розповів Когут.

Колективи шкіл і організацій Турки напередодні засідання 7 вересня зібрали сотні підписів до Галицького районного суду Львова з проханням не відсторонювати мера, поки тривають масштабні роботи по будівництву каналізації у їхньому гірському місті. Турка живе без каналізації уже 30 років. Також на кону стоїть спільний польсько-український проект на будівництва доріг у місті Турка на один мільйон євро. А у вересні мер Когут мав відвідати комерційну службу США у Києві для представлення бізнес-проекту «Карпати», в реалізації якого мають бути залучені американські банки. Саме Турка започатковує цей проект і в разі реалізації він має охопити весь Карпатський регіон.
«Ми довіряємо міському голові, відомому майданівцю, дайте можливість довершити масштабні проекти, розпочаті ним у місті», — йдеться у зверненнях людей.
Зал суду турків чани покидали із вигуками «Ганьба!» на адресу судді. Генадій Когут буде подавати апеляцію.


  • 08.09.2017 /// 18:23