Львівська область 
  • 27.07.2017 /// 19:02

Порошенко vs Саакашвілі. Що передувало скандалу — Василь Курій

Цей уряд має піти. А за ним і президент

Я народився 2 жовтня. Тато дуже тішився, що має сина. Майже два тижні цією радісною новиною ділився з друзями. І коли вже врешті-решт прийшов до сільради, то мене вже не могли записати заднім числом. І записали дату народження — 14 жовтня. В Україні це день козацтва та УПА. Я завжди тим пишався, бо вважав це не випадковістю: мене записали — Українцем. А вчора я так собі задумався: чи не може це вважатися злим умислом для отримання громадянства? І чи не зацікавиться цим прокуратура, якщо я раптом захочу балотуватися на мера чи в депутати? У шоколадному царстві можливе все.

Подія зі Саакашвілі стала чітким каталізатором суспільства: хто є хто? Його прихильники або стануть сильнішими, або сховаються по норах. Ті, хто недооцінював боягуза на чолі найвищої державної посади, попереджений — значить озброєний! А хто сумнівався у можливостях Михайла, отримав підтвердження чи не найкраще: у нього є шанси змінити щось в цій країні, адже його боїться сам президент.

А хто буде покараний за те, що дали людині з «кримінальним шлейфом» громадянство України і посаду губернатора?

Це сталося якраз тоді, коли рух прихильників Саакашвілі почав набирати обертів. Коли він заявив про мобілізацію на осінь і створення штабів швидкого реагування. Про те, що цей уряд має піти. А за ним, звісно, і президент. А що ще залишаться узурпатору: або готуватися до поразки, або прибрати опонента.

Один дотичний до «тіла» чоловік сказав про реакцію Порошенка на все що відбувається в країні: я вам не Янукович, я втікати не буду. Але народу і правителям робиться тісно. Мільйони мають звалити, щоб він залишився? Ні, точно – навпаки!

Та ще от питання мене бентежить: а хто буде покараний за те, що дали людині з «кримінальним шлейфом» громадянство України і посаду губернатора?

Лідер РУХ НОВИХ СИЛ Львівщини Василь Курій, для Gazeta.ua


  • 27.07.2017 /// 19:02