Львівська область 
  • 07.09.2017 /// 11:48

На Львівщині завершуються зустрічі Давіда Сакварелідзе з мешканцями області

Завершуються зустрічі Давіда САКВАРЕЛІДЗЕ з мешканцями Львівської області. Від 5 вересня до сьогодні лідер відвідав Новояворвськ, Городок, Стрий, Дрогобич, Червоноград, зустрівся із львів’янами та завершив поїздки у Камянка-Бузькій.


«10 вересня запрошуємо усіх на мирну зустріч Михайла Саакашвілі в Краковці. Ми не їдемо проривати кордон, порушувати законодавство. Ми за те, щоби виконувалася усі конституційні норми для кожного громадянина цієї країни, — повідомив Давід. – А після повернення Михайла будемо працювати над тим, щоби знайти у вашим містах і селах 300 «спартанців» – фахових людей для парламенту, які разом із нами згідні міняти цю країну. Це буде зроблено за планом 5 сесійних тижнів у парламенті, або 70 днів, який у нас розроблений», — наголосив Давід.


Усі, хто не зміг приїхати на зустрічі з Давідом САКВАРЕЛІДЗЕ у містах області, можуть прийти на розмову у Львові: 7 вересня, четвер, 16. 00, вул. Левицького, 4 (вхід у двір, офіс РНС); 8 вересня, п’ятниця, 14.00, готель «Жорж» (конференцзал).


  • 07.09.2017 /// 11:48