Львівська область 
  • 11.08.2017 /// 13:44

На Львівщині стартувало навчання Кадрового резерву РУХУ НОВИХ СИЛ

25 молодих людей з групи кадрового резерву львівської організації РУХУ НОВИХ СИЛ пройшли тренінг з психології. Надалі слухачам читатимуть лекції з фінансів, економіки, правознавства, місцевого самоврядування.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

Як зазначив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Львівської області Василь Курій, саме знання повинні стати ефективним інструментом змін.

«Українське суспільство, українська політика і виборці задекларували, що нам потрібні молоді обличчя, як в політиці, так і в органах місцевого самоврядування. Ними будуть намагатися маніпулювати і єдиний захист для молоді, що долучиться до політики – це знання», — наголосив Василь Курій.

За словами Курія,  запуск такого навчального проекту планувався вже давно і от нарешті відбулося перше заняття.

«Ми давно хотіли запустити цей проект і сьогодні у нас запрацювала перша група, яку ми називаємо Кадровий резерв РУХУ НОВИХ СИЛ. Ці люди зголосилися отримувати нові знання. Це будуть знання з законодавчих нормативів, психології, формування лідерських якостей.

Викладати для учасників Кадрового резерву РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини будуть самі активісти, прихильники та партійці РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. Зокрема перше заняття для молоді провела психолог Анжеліка Забава.

 

 

Перша група кадрового резерву львівської організації Руху Нових Сил сформована. 25 молодих людей пройшли тренінг із формування лідерських якостей. Надалі молодим людям читатимуть лекції з фінансів і економіки, місцевого самоврядування, правової обізнаності.Ці хлопці та дівчата мають стати фаховими кадрами для місцевих органів влади. За безкоштовний тренінг дякуємо психологу Анжеліці Забаві.

Posted by РУХ НОВИХ СИЛ Львівщина on Freitag, 11. August 2017


  • 11.08.2017 /// 13:44