Львівська область 

  • 02.08.2017 /// 12:07

Квартири будуть отримувати сироти, а не судді і силовики, – Юрій ГАМАР

Другий рік поспіль у Самборі дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування надають житло. За ініціативи міського голови Самбора  ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Юрія Гамара у місті запроваджена спеціальна програма, розрахована на 2016-2018 роки. Уже забезпечено помешканням 6 осіб. Загалом закуплено дві квартири і один житловий будинок, проведено ремонт ще однієї квартири.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини

«Це наша принципова позиція: квартири будуть отримувати сироти, багатодітні матері і бійці АТО. А не судді і силовики, які досі отримували у нашому місті службове житло і потім тихцем його приватизовували», — наголосив міський голова Самбора, людина ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій ГАМАР.

Сестра і брат Наталія та Юрій Голубовські вселилися у нове помешкання у червні. Вони рано втратили маму, батька не знали від народження. Виховувалися в дитячому будинку, після 18-річчя поневірялися по друзях та по орендованих квартирах. Зараз Наталі 22, Юрію – 20 років.

«Завжди з братом мріяли, що матимемо власне подвір’я. А на ньому будуть різні тварини, собаки і котики, яких люди викинули на вулицю», — розповідає про дитячу мрію Наталя Голубовська.

Новий будинок на майже 60 м кв. та земельну ділянку на 16 соток  брат зі сестрою отримали в селі Бабине поруч із Самбором. Зараз на подвір’ї вовтузяться двоє цуценят та кошеня, в хаті співає папуга, є кролик.

Торік Наталя стала мамою і зараз готується до весілля. Раніше через проблеми зі житлом не було можливості одружитися.

Помешкання для Голубовських придбали на умовах співфінансування: кошти міського бюджету — 177,267 тис. грн і обласного — 180 тис. грн. Також цього року за кошти міста закуплено побутове обладнання для трьох поселених раніше дітей.


  • 02.08.2017 /// 12:07