Київська область

  • 21.07.2017 /// 16:09

Замовник будівництва незаконної АЗС ОККО намагається перетворити голодування активістів на фарс

ТОВ Гуель Парк, замовник незаконного будівництва АЗС на Ревуцького, намагалася дискредитувати активістів та голодувальників, які залишаються під Київрадою, вимагаючи припинити  спорудження небезпечної для життя людей заправки.  Відтак до активістів нібито долучились особи без постійного місця проживання та жебраки, які заявили про свою підтримку акції. Насправді вони отримали гроші просто за те, щоб перетворити законну акцію протесту на сумнівне збіговисько. Про це заявив активіст РУХУ НОВИХ СИЛ Тарас Охріменко.

«Сьогодні зранку до стін Київради почали підтягуватись сумнівні особи, багато хто з них був у стані алкогольного сп’яніння. Ці добродії  були ладні вдертися у намети наших голодувальників, а на питання поліції відповіли, що й  вони готові долучитися до нашої акції. Звичайно, що ніяких документів на проведення пікету у них немає. Це просто спроба провокації, яку організували пов.язані з незаконним будівництвом особи. Спочатку вони проплачували «тітушок», потім продовжували забудову під прикриттям загонів охорони порядку, а тепер звернулися до справжніх маргіналів. Може гроші закінчуються», — підсумував Охріменко.

Наразі під стінами Київської міської ради триває голодування активістів Дарницького району, які вимагають від столичної влади припинити будівництво незаконної заправки ОККО біля житлового будинку по вулиці Ревуцького, 8.

20 липня активісти влаштували біля будівлі Київради символічне поховання проблем Дарниці, на які закривають очі можновладці. Протягом ночі під будівлею залишались голодувальники та група підтримки.


  • 21.07.2017 /// 16:09