Київська область
  • 30.08.2017 /// 14:58

«Вікно Правди» викриває ректора-латифундиста Анатолія Даниленка

Програма «Вікно правди», що виходить за підтримки Руху Нових Сил Київщини, завітала до села Карапиші Миронівського району. Підставою стали скарги місцевих жителів на місцевого «латифундиста», який самостійно призначив себе господарем села. Даниленко відомий тим, що є багаторічним ректором Білоцерківського Національного Аграрного університету та депутатом Київської Облради від Радикальної партії Олега Ляшка.

Журналісти «Вікна правди» з’ясували, що жителі Карапишів фактично перетворилися на рабів Даниленка. На його честь у селі названо вулицю, а у місцевій церкві селяни бачили ікону «святого», чиє обличчя дуже схоже на їхнього «господаря».

Крім того, виявилося, що у вузі, який очолює Анатолій Даниленко, процвітає корупція, і здати екзамени без хабаря неможливо. До речі, саме зі стін Білоцерківського національного аграрного університету вийшов сумнозвісний Вадим Тітушко, чиє прізвище стало символом усіх найманих «молодиків».

Також стало відомо, що Даниленко володіє маєтком на 1000 га землі та їздить на престижній (хоч і не задекларованій іномарці). Між тимгуртожиток, де живуть студенти Білоцерківського НАУ, перебуває в аварійному стані.

За словами координатора РНС Київщини Северіона Дангадзе, причина появи таких безкарних місцевих князьків – у надмірній терплячості місцевих жителів.

«Північна Корея на Київщині, організована ректором-радикалом – це ганьба нашого краю. Користуючись добрими відносинами з владою, вони продовжують грабувати нас з вами. А ми все чекаємо, коли їх посадять. Та не посадять! Поки громадський рух, РУХ НОВИХ  Сил» — не прийде і не змете їх раз і назавжди», — заявив Северіон Дангадзе.


  • 30.08.2017 /// 14:58