Останні новини

РУХ НОВИХ СИЛ Києва провів декілька зустрічей зі своїми прихильниками

dsc_0129

РУХ НОВИХ СИЛ провів чергові зустрічі зі своїми прихильниками в Києві. Сьогодні зустрічалися мешканці Деснянського, Голосіївського та Солом`янського районів. Кияни знайомилися один з одним, розповідали про свій досвід громадської діяльності, відверто ділилися думками про те, чому саме вони вирішили приєднатися до Михайла Саакашвілі.

dsc_0135

Куратор ініціативних груп РУХУ НОВИХ СИЛ Києва Володимир Гук зауважив, що головною метою подібних зустрічей є пошук лідерів на місцях: «Всі люди різні, у всіх різні прагнення й здібності, тому важливо, щоб ми познайомилися при виконанні спільної справи, побачили, хто на що здатний і тоді змогли об’єктивно визначити тих, хто стане лідерами партійних осередків».

dsc_0111

Ближче знайомство з тими, хто прийшов на зустріч, дозволило краще дізнатися про проблеми району та про способи, якими активісти намагаються їх вирішити, а також принесло знайомство з яскравими особистостями, котрі, наприклад, на місці борються з «медичними корупціонерами», опікуються дозвіллям підлітків, інформують про проблеми ветеранів АТО тощо.