Київська область
  • 04.09.2017 /// 12:24

«Переслідування найближчих родичів політичних опонентів – ознака диктатури», — Северіон Дангадзе

Затримання брата Михайла Саакашвілі Давида свідчить про те, що влада не зупиниться ні перед чим, аби нейтралізувати політичного опонента.

Про це заявив координатор Руху Нових Сил Михайла Саакашвіліна Київщини Северіон Дангадзе. Так він прокоментував затримання Давида Саакашвілі, яке відбулося 2 вересня у Києві.

«Затримано поважну людину, юриста, який, до того ж, має посвідку на проживання в Україні. Зараз його готують до депортації до Грузії. Єдина провина Давида Саакашвілі у тому, що він є братом політика, ненависного нинішньому режиму. Такі репресивні методи – це ознака диктатури, що якої невпинно скочується українська влада», — зазначив Дангадзе.

За його словами, соратники Михайла Саакашвілі знають про можливі загрози та провокації з боку режиму та налаштовані на тривалу боротьбу.

«Сьогодні затримали Давида, завтра ми почуємо, що Михайло – агент ФСБ, і Кремль підіслав його, щоб розхитати ситуацію в країні. Чим ближче дата повернення Саакашвілі до України, тим більш цинічними стають методи влади. Ми не знаємо, чим завершиться цей процес, але готові до будь-яких провокацій та готуємо до них своїх соратників та прихильників. Боротьба буде тривалою, але закінчиться нашою перемогою», — заявив Серевіон Дангадзе.

За його словами, такі методи б’ють не лише по рейтингу президента Порошенка всередині країни, але й шкодять його репутації на міжнародній арені.

«На підтримку Михайла Саакашвілі висловлюються все більше лідерів західних країн, парламентарів, дипломатів. Це означає, що вони засуджують методи, якими українська влада розправляється з політичними опонентами. Продовжуючи тиск та цькування Саакашвілі, Порошенко поповнює лави президентів-диктаторів та наближує кінець свого правління», — переконаний Дангадзе.


  • 04.09.2017 /// 12:24