Останні новини

  • 18.07.2017 /// 16:26

На Київщині до РУХУ НОВИХ СИЛ долучилися волонтери, що працюють у зоні АТО

У Ірпені про свою підтримку РУХУ НОВИХ СИЛ заявили волонтери Вадим  Ільченко, Іван Шум Руслан Легкий та Данило Галеткін.  Про це повідомив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Ірпіня Богдан Ясь.

«Ми всі входимо до однієї громадської організації, а головне, нас об’єднує щире бажання допомогти нашим хлопцям, які захищають нас  від зовнішнього агресора, та досягти змін в самій державі. Ми поділяємо бачення та ідеї Михайла Саакашвілі та переконані, що досвід реформ у Грузії допоможе Україні на шляху до змін. Коли мої побратими теж вирішили долучитись до нашої команди, я ще раз переконався, що зробив правильний вибір, коли очолив РУХ НОВИХ СИЛ в Ірпені. Адже з цими хлопцями я пройшов і вогонь, і воду і дуже радий, що ми йдемо разом далі», — наголосив Богдан Ясь.

Відтоді, як у Ірпені було зареєстровано міську організацію РУХУ НОВИХ СИЛ, Богдан Ясь активно займається формуванням команди, адже розуміє, що випадкових людей серед активістів РНС бути не повинно.

«Коли ти працюєш у команді, то несеш відповідальність не тільки за себе, а й за своїх товаришів. Я дуже добре розумію, що відтепер ми, так би мовити, маємо одну репутацію на всіх. Тому я впевнений у кожному нашому активісті і продовжую залучати до команди тих людей, які завтра зможуть працювати заради своєї країни і у  владі, і в громадському секторі», — наголосив Ясь.

Активіст РУХУ НОВИХ СИЛ Київщини Юлія Сидорчук провела для міського осередку Ірпіня тренінг з підвищення навичок з ораторської майстерності та роботи з прихильниками. Також під час заходу йшлося про ідеологію та основні засади діяльності РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.

«Серед наших активістів є ті, хто прагнуть  піти в публічну політику, і ті, хто готовий докласти зусилля в нашу спільну перемогу. Але всі ми одна команда і хочу зазначити, що треніг був корисний усім нам і я переконаний, що ми продовжимо наше спілкування з активом РУХУ НОВИХ СИЛ Київщини», — підсумував Богдан Ясь.

Нагадаємо, що раніше активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Київщини провели тренінг для партійного активу Бориспільщини.

 

 


  • 18.07.2017 /// 16:26