Київська область
  • 20.07.2017 /// 15:06

Молодіжні лідери РУХУ НОВИХ СИЛ обмінялися досвідом зі студентами з США

Представники молодіжного напрямку РУХУ НОВИХ Сил Михайла Саакашвілі зустрілися з екс-мером міста Хопкінс, штат Мінісота (США) Юджином Максвелом. Також у заході взяли участь американські студенти, що приїхали до України в рамках міжнародного обміну. Зустріч була ініційована співорганізатором ГО ICA Ukraine, представником партії ВОЛЯ Сергієм Лінкевичем.

Разом з молодіжними активістами РУХУ НОВИХ СИЛ гості з Америки відвідали FabLab Fabricator.  Це  українське представництво глобальної мережі лабораторій, що дозволяє створювати нові винаходи, надаючи вільний доступ до 3D-принтерів, лазерних різаків, ЗD-сканерів та іншого сучасного обладнання.

«Нещодавно РУХУ НОВИХ СИЛ започаткував роботу молодіжних клубів і головна мета таких зустрічей – сприяти інтелектуальному розвитку нашої молоді. Саме тому ми обрали для обміну досвідом з нашими американськими колегами формат FabLab Fabricator, аби обговорити  досягнення у сфері новітніх технологій і те, як Україна може запровадити у себе досвід розвинутих країн. Адже людській інтелект – це найцінніший ресурс будь-якої країни. І в Україні мають бути створені всі умови для розвитку талановитої молоді», — наголосив представник РУХУ НОВИЛ СИЛ Ігор Люстерник.

За словами Сергія Лінкевича, спілкування з українською молоддю і екскурсія у  FabLab Fabricator була надзвичайно цікава для всіх учасників молодіжного обміну.

«На жаль, в уявлені багатьох іноземців Україна залишається мало розвиненою країною з купою соціальних та економічних проблем. Проте ця зустріч, як і візит в нашу країну в цілому, розбив чимало стереотипів. Стає зрозумілим, що у майбутньому Україна готова зайняти своє почесне місце серед країн-новаторів. Адже в Україні є чимало винахідників і висококласних фахівців, які готові працювати над втіленням своїх проектів саме в Україні», — наголосив Лінкевич.

Нагадаємо, нещодавно  рамках проекту Клуб Нових Сил було організовано тренінг з публічних виступів,  у якому взяли участь  молодіжні активісти м.  Василькова.

Довідково: ICA Ukraine – громадська організація, основна мета діяльності якої, створення потенціалу для розвитку громадського суспільства та економічного розвитку, шляхом налагодження успішного партнерства між громадянами, владою і бізнесом. ICA Ukraine є частиною глобальної організації Інституту Культурних взаємозв’язків (ICA International), яка має представництва у 22 країнах світу.


  • 20.07.2017 /// 15:06