Київська область
  • 12.06.2017 /// 18:58

РУХ НОВИХ СИЛ підтримав мешканців Підгірців, які вимагають від Укравтодору обладнати зручний розровот на Київ

РУХ НОВИХ СИЛ Київщини разом з громадою села Підгірці, вимагає облаштувати зручний виїзд з села в напрямку Києва, який зник під час реконструкції траси, яку здійснив Укравтодор. Доведені до відчаю мешканці, які змушені щоденно долати зайві кілометри до розвороту на кілька годин перекрили трасу Київ — Знам’янка. Так, радикальними методами, люди протестують проти чиновницького свавілля.

Про це повідомив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Київщини Северіон Дангадзе.

Мешканці села вже неодноразово звертались до керівника Укравтодору Славоміра Новака та міцевих чиновників з проханням встановити замість відбійника світлофор. Дорога ділить населений пункт на дві частини, тож якщо не буде розвороту на Київ та світлофору, жителям Підгірців доведеться об’їжджати на декілька кілометрів довше та викласти за проїзд на 400 грн дорожче.

«Автобус, який ходить на Київ, йому треба їхати аж на Романків, або ще далі, робити розворот та їхати на Київ. Це призведе до подорожчання білетів», — пояснила ситуацію місцева жителька Підгірців.

Та, незважаючи на протести мешканців села, на трасі, замість розвороту, вирішили вмостити відбійник.

«Внаслідок свавілля чиновників, семитисячне село за два дні проїжджає відстань рівну екватору — 40 тисяч кілометрів . За нашими підрахунками, мешканці села будуть змушені переплачувати півтора мільйона гривень на місяць за пальне і маршрутки», — обурився лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Київщини  Северіон Дангадзе.

Незважаючи на те, що жителі Підгірців вже довгий час вимагають повернути їм розворот на Київ, голова Обухівської РДА Олександр Туренко стверджує, що по допомогу до нього ніхто не звертався.

«До мене, як до голови адміністрації, жоден представник активістів, жоден представник сільради і депутатів не звертався з цією проблемою», — заявив Туренко.

Натомість чиновникп запропонували активістам створити ініціативну групу для вирішення даного питання. Найближчим часом представники РУХУ НОВИХ СИЛ і громади с. Підгірці мають зустрітися з головою районної адміністрації для вирішення даного питання.

«Влада, як завжди, зачинилася в кабінетах. Людям, аби достукатись до неї, доводиться виходити на вулицю і перекривати дорогу. Ми підтримуємо мешканців Підгірців і допоможемо їм домогтися результату», — підсумував Северіон Дангадзе.


  • 12.06.2017 /// 18:58