Хмельницька область 
  • 02.08.2017 /// 18:00

На Хмельниччині розслідують факт підробки підпису мера Нетішина

Розслідування по факту підробки підпису мера Нетішина Олександра Супрунюка розпочалося тільки після депутатського звернення члена ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Юрія Дерев’янка. Відповідний лист у відповідь на звернення нардепа надійшов від Нетішинського відділення Славутського відділу Головного управління Нацполіції Хмельницької області . Підпис мера від ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Олександра Супрунюка було підроблено під  проектом землеустрою земельних ділянок для подальшої їх передачі для будівництва і обслуговування житлового будинку і споруд.

Як розповів Олександр Супрунюк, про оборудку стало відомо, коли до Нетішинської міськради звернувся громадянин     із заявами про затвердження проектів землеустрою. Проте під час погодження рішень спеціалістами земельного та юридичного відділів Нетішинського виконкому була виявлена невідповідність підпису міського голови на акті встановлення та погодження меж земельної ділянки. Олександр Супрунюк наголосив, що у  день, коли нібито був підписаний документ, він перебував на лікарняному. Також сумнівним є і належність підпису тодішнього виконуючого обов’язки секретаря Нетішинської міськради.

«Ці спірні ділянки на сьогоднішній день використовуються громадою міста як пасовища. У 2012 році було рішення суду про те, що ця земля може використовуватись у якості громадського пасовища. Тому передача цих земель у приватну власність була б порушенням громадських інтересів. Дозвіл на виготовлення проектної документації цей добродій отримав, коли я був на лікарняному. Більше того він є одним з працівників виконкому і наразі пішов у декретну відпустку, аби я не звільнив його», — зазначив Супрунюк.

Тоді Олександр Супрунюк зауважив депутатам міськради на конфлікт інтересів, і на те, що спроба привласнити пасовище вже була оскаржена у суді, який виніс рішення на користь громади.

«Ця частина міста, колишні села, які адміністративно стали частиною Нетішина, проте по факту так і залишились селами, тож їхні  мешканці тримають худобу. Проблема полягала у тому, що проектної документації на пасовища не було, тому була спроба зловживання. Тепер громада подала до суду, аби скасувати рішення міськради про дозвіл на виготовлення проектної документації приватною особою. Я впевнений, що ми владнаємо це питання і зазіхання на громадську землю зрештою припиняться», — підкреслив Супрунюк.

За фактом підроблення підпису Олександр Супрунюк звернувся до Нетішинського відділення Нацполіції, проте отримав відповідь, що за результатом перевірки ознаки правопорушення відсутні і тому розгляд матеріалів по даному повідомленню припинено. Лише після того, як своє звернення до Нацполіції надіслав Юрій Дерев’янко, було розпочато досудове розслідування за фактом підробки документів.

Нагадаємо, що згідно з Кримінальним кодексом України підробка документів карається позбавленням волі строком до п’яти років.

 


  • 02.08.2017 /// 18:00