Хмельницька область 
  • 04.09.2017 /// 11:57

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ розповіли харків’янам про план порятунку України та повернення Саакашвілі

У Харкові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ провели інформаційну кампанію щодо повернення Михайла Саакашвілі в Україну та порятунку України за 70 днів. В перші вихідні осені вони розповсюдили свіжий примірник газети РУХУ НОВИХ СИЛ та поспілкувалися з городянами.

Про це повідомив один із лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ на Харківщині Іраклій Імнадзе

«Я був приємно здивований, що люди не тільки позитивно сприймали інформацію про Михайла Саакашвілі і його план змін для України, а й самі проявляли ініціативу, підходили, цікавились, брали газети. Я бачу, що у харків’ян є бажання діяти, є зустрічний імпульс. Тому я впевнений, що у Харкова все ще попереду», — наголосив Імнадзе.

Він додав, що РУХ НОВИХ СИЛ Харківщини так само організує людей для виїзду на зустріч Михайла Саакашвілі 10 вересня. До поїздки долучаться не тільки партійні активісти, а й звичайні городяни, що свідчить про підтримку політичної сили у місті.

«Звичайно, що спільнота з Харкова буде з іншими на пропускному пункті Краковець 10 вересня. Наразі ми займаємося організацією поїздки, напередодні якої плануємо провести ще одну акцію з інформування громадян», — підсумував Імнадзе.

Нагадаємо, що зустріч лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі відбудеться 10 вересня, о 10 годині на пропускному пункті Краковець Львівської області.

Акредитація для журналістів: https://goo.gl/forms/wtHHdQ4hKgyclVpF3 


  • 04.09.2017 /// 11:57