Черкаська область 
  • 21.07.2017 /// 19:33

На Черкащині активісти РНС допомагають ліквідувати наслідки негоди жителям  с. Чорнобай, яких кинула на проізволяще чинна влада

Ані місцева, ані обласна влада Черкащини не збирається вирішувати проблеми мешканців селища Чорнобай, що постраждали внаслідок буревію. Люди повинні власними зусиллями перекривати дахи зруйнованих будинків, а чиновники здатні лише перекладати відповідальність один на одного. Ганебно, що сам на сам зі своєю бідою залишились найбільш незахищені громадяни: пенсіонери, малозабезпечені та люди з інвалідністю. Про це заявив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Сергій Яковенко, що разом з командою активістів відвідав жителів Чорнобая, які після негоди опинилися практично просто неба.

Команду РУХУ НОВИХ СИЛ запросила жителька будинку № 222 по вулиці Центральна. Олена мешкає на четвертому поверсі багатоквартирного будинку разом зі свою старенькою мамою та донькою, що має інвалідність.

«Ми побачили жахливу картину! Справа в тому, що напередодні нашого візиту пройшла чимала злива і квартиру Олени на четвертому поверсі повністю затопило, адже дах будинку за два тижні так і залишався не накритим. Мешканці будинку, переважно пенсіонери та соціально незахищені люди, вже самі закупили шифер та навіть підняли його на дах, але самі його постелити не змогли, оскільки не мають ні відповідного обладнання, ні інструменту, ні навичок», — розповів Сергій Яковенко.

Окрім цього, РУХ НОВИХ СИЛ зібрав волонтерів, які власноруч розібрали завали з поламаних дерев у садибах літніх та одиноких мешканців села Чорнобай.

Проте, за два тижні, .що минули з моменту негоди влада всіх рівнів так і не спромоглася допомогти людям у їх біді. 14 линя Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі були присутні під час наради, яку зібрав у Чорнобаї голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Проте чиновники усіх рівнів намагались знайти винних у цій ситуації, а не шукати адекватного вирішення проблеми.

«Досить цікаво було спостерігати картину, як обласне керівництво «нагинало» місцеве, а те у свою чергу рапортувало про свої «здобутки» та «об’єктивні причини вказаних недоліків».
Підсумки результатів їх спільної роботи підвела пані  Олена, емоційно повідомивши про стан своєї квартири та висказавши все, що вона про них думає», — розповів Сергій Яковенко.

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Черкащини додав, що дах будинку № 222 по вулиці Центральній почали ремонтувати у той же день, але зробила це не обіцяна керівництвом бригада, а люди, яких винайняли і мешканці будинку за власні кошти.

Нагадаємо, що Михайло Саакашвілі одним із перших відвідав населені пункти Черкащини, які на початку липня постраждали від буревію. Лише після того як РУХ НОВИХ СИЛ привернув увагу до проблем людей, у зону негоди завітали представники місцевої влади та журналісти

 


  • 21.07.2017 /// 19:33