Хто йде від Руху Нових Сил

Мажоритарні виборчі округи

 • Person photo

  Лещенко Сергій

  м. Київ. Подільський район. Округ № 220.

  Народний депутат України VIII скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції. З 2002 по 2014 працював на посаді заступника головного редактора — спеціального кореспондента в ПП «Українська правда».

 • Person photo

  Чумак Віктор 

  м. Київ. Дніпровський район. Округ № 214.

  Український юрист, генерал-майор юстиції запасу, народний депутат України 7-го та 8-госкликань. Голова Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією (2012—2014). Наразі позафракційний. Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції (2014—2016). У березні 2015 року — один з чотирьох офіційних претендентів на посаду Директора Національного антикорупційного бюро України. Автор або спів автор Законів про НАБУ: НАЗК електронні лекларації чиновників, закон про спеціальні тимчасові слідчі комісії та Новий виборчий кодекс.

 • Person photo

  Гриценко Олексій 

  м. Київ. Дарницький район. Округ № 212.

  Один з лідерів автомайдана. Громадьскій діяч. Народився 18 жовтня 1979 року в місті Охтирка Сумської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, технічний директор, ТОВ "АйДіЕс".

 • Person photo

  Наливайко В'ячеслав

  м. Київ, Святошинський район. Округ № 219.

  Кандидат-самовисуванець, одноголосно підтриманий на загальноміських зборах. Активіст РНС МС, координатор Святошинського осередку. Майданівець, патріот, керівник компанії "Українська Броня". Єдиний від РНС мажоритарник.

 • Person photo

  Неділько Микола

  Васільківскій район, Київська область. Округ № 94.

  Правозахисник, адвокат, громадський дія, депутат Васильківськоі міської ради.
  Захищав Михайла Саакашвілі та Северіона Дангадзе від політичних переслідувань з боку режиму Порошенка. Веде активну боротьбу з корупцією та розкраданням бюджетним коштів командою Блока Петра Порошенка на Васильківщині Київської області. Першим відкрито вступив у боротьбу проти підкупу виборців на Васильківщині на користь Порошенка, внаслідок чого міському голові Василькова Володимиру Сабадашу вручено повідомлення про підозру та відсторонено від займаної посади. 

 • Person photo

  Тигов Олександр

  м. Ірпінь. Київська область. Округ № 95.

  Підприємець, учасник податкового майдану. Боровся з БПП в Києво-Святошинському районі - був незаконно звільнений депутатами.

 • Person photo

  Берсан Андрій

  м. Миколаїв, Миколаївська область. Округ № 127.

  З жовтня 2016 року по теперішній час проходжу військову службу у Збройних Силах України на посаді заступника командира,учасник АТО.

 • Person photo

  Крупенко Константин

  м. Миколаїв, Миколаївська область. Округ № 128.

  Представник середнього бізнесу в Миколаївській області, поділяю необхідність системних змін у країні. Розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян є причиною блокування соціально-економічного розвитку регіону та країни в цілому.

 • Person photo

  Красьоха Володимир

  м. Вознесенськ, Миколаївська область. Округ № 131.

  Головний лікар в КП «КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня», відомості про партійність відсутні, проживає в Вознесенську. Знає проблеми медицини зсередини.

 • Person photo

  Іван Лозовий 

  м. Охтирка, Сумська область. Округ № 162.

  Народився 15 вересня 1961 р. в м. Нью-Йорк, США. Громадянин України з 1997 р., проживає в Україні постійно з 10 березня 1991 р.
  Дві вищі юридичні освіти, із США і Франції.
  Громадський активіст. Постійно в опозиції.

 • Person photo

  Пляка Сергій

  м. Баштанка, Миколаївська область. Округ № 130.

  Адвокат і юрист, викладач, правник член Громадського формування з охорони громадського порядку Центрального району «СОКІЛ» (м. Миколаїв) Викладач. Член Громадського формування з охорони громадського.

 • Person photo

  Іванов Володимир

  м. Лубни, Полтавська область. Округ № 148.

  Народився 5 листопада 1957 року в селі Бортничі Бориспільського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища.

 • Person photo

  Гайворонский Анатолий  

  м. Кропивницький, Кіровоградська область. Округ № 38.

  Голова селянсько-фермерського господарства, член Політичної партії "РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА САКАШВІЛІ". Голова Асоціації фермерів Дніпропетровщини. Активно бореться с рейдерством. Членоостійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності.

 • Person photo

  Солонинко Петро 

  м. Тернопіль, Тернопільска область. Округ № 163.

  Петро Солонинко серед двох десятків кандидатів у народні депутати від Тернополя виглядає відверто білою вороною. Це адвокат-легенда, який допоміг мешканцям вулиці Сагайдачного, біля катедрального собору, відстояти свій двір та дитячий майданчик від забудови. 

 • Person photo

  Нестеров Сергій 

  м. Кропивницький, Кіровоградська область. Округ № 99.

  Народився 27 листопада 1978 року в місті Кіровограді, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, помічник ректора, Донецький національний медичний університет, член Політичної партії "РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ".

 • Person photo

  Сандуляк Петро

  м. Чортків, Тернопільска область. Округ № 167.

  Народився 21 лютого 1960 року в селі Черкавщина Чортківського району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної партії "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі".

 • Person photo

  Андреев Олексій

  м. Харків, Немишлянський район. Округ № 171.

  Народився 21 листопада 1992 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділення, ТОВ "ФК Магнат", безпартійний.

 • Person photo

  Вайло Олександр

  м. Ніжин Чернігівська область. Округ № 209.

  Народився 5 травня 1988 року в місті Чернігові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Детат".

Приєднуйтесь