Останні новини
  • 10.01.2017 /// 19:34

«Влада в Україні псує репутацію держави як надійного інвестиційного партнера», — Михайло Лев

лев

«Уряд вигадав черговий хід, щоб не платити власні борги», — заявив представник РУХУ НОВИХ СИЛ, голова Саратської райдержадміністрації Михайло Лев, коментуючи рішення про підготовку реструктуризації облігацій внутрішньої позики. Нагадаємо, раніше держава провела реструктуризацію єврооблігацій. У такий спосіб, на переконання політика, можновладці уникають повернення боргів.

«Нове слово «репрофайлінг» покликано створити враження, що відбувається якась нова процедура. Насправді ж план простий: держава Україна вирішила, що оплачувати власні кредити (80-100 млрд. грн. щороку) вона не може чи не хоче, тому перенесе свої зобов’язання з 2017-2019 на 2020-2046 рр.», — розповідає Михайло Лев. Таким чином, кошти беруть одні, а сплачувати будуть інші: інший уряд, інше покоління громадян – діти й онуки.

Михайло Лев переконаний, що це рішення матиме дуже погані наслідки для інвестиційного клімату країни, а отже для розвитку економіки, для підвищення рівня життя громадян. Але, за його словами, змусити сьогоднішніх політиків мислити, як державники, неможливо. Кожен день їх перебування при владі продовжує агонію старої системи, але наближає час її повного демонтажу, бо так далі тривати не може.

 


  • 10.01.2017 /// 19:34