Останні новини
  • 02.06.2017 /// 13:38

Веломаршрут слідами новітніх Героїв створять на Львівщині

Маршрут через увесь район, від села до села, де народилися і мешкають місцеві герої, має бути створений на Старосамбірщині. За таку ініціативу представника ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини, депутата Василя Курія проголосувала Старосамбірська районна рада.

«Туризм набирає у сучасному світі великих обертів. То чому ми своїх героїв маємо камінувати лише у меморіальні таблиці? Старосамбірщина має не лише знакових постатей у минулих століттях, але й за останні чотири роки ми отримали новітніх героїв – Майдану, АТО. Їх мають знати місцеві мешканці та школярі. Саме тому до мене звернулися активісти «Майдану» Старосамбірщини, що доцільно розробити спеціальний піший, вело- чи автомаршрут «Місцями захоронення Новітніх_Героїв_Старосамбірщини» і популяризувати його. Тоді ним підуть наші земляки, поведуть гостей, родичів, які приїдуть. А для школярів таке вивчення історії буде не сухою розповіддю, а поєднане з активним способом життя. Безперечно, такі маршрути посприяють і вивченню самої природи гірського району», – пояснив ініціатор від ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ.

У районі народилися Боглан Сольчаник із Небесної Сотні  і ще 11 місцевих вояків сьогодні в Небесних батальйонах.

Також депутат пропонує розробити програму навчальних годин для вивчення локальної історії цього краю. Обидві ініціативи мають виконати районна адміністрація.


  • 02.06.2017 /// 13:38