Останні новини
  • 10.06.2017 /// 18:31

Вчителі Києва обурені примусовим скликанням на свято Порошенка з нагоди безвізу

Працівники освіти Печерського району столиці обурені примусовим скликанням на свято з нагоди отримання Україною безвізового режиму з ЄС за участі Президента Петра Порошенка.

Про це заявила колишня вчителька Печерського району столиці Алла Ратушна.

Вона повідомила, що управління освіти очолила нова людина Тетяна Копил, яка раніше працювала офіціантом у Верховній Раді. Управління освіти перейменували на Управління освіти та інновацій.

«Сьогодні ми бачимо цю інновацію, це лист, який показує, як треба виходити людям і радіти на замовлення», — заявила педагог. За її словами, в суботу їй зателефонувало багато вчителів, які висловлювали незадоволення з приводу таких дій влади.

«Я 25 років працюю в районі, до мене дуже багато звернулось викладачів, директорів. Такого не було, щоб отак по прізвищам всіх здавати в список, з паспортними даними. Сьогодні лікарі і вчителі залежні, як в старі радянські часи, тільки ще гірше», — зазначила працівниця освіти. Вона додала, що вчителі бояться втратити роботу або отримати догану, тому змушені виконувати вказівки керівництва.

«Було бажання ще й дітей привести, але вчителі переконали, що у дітей канікули», — повідомила Ратушна. Вона підкреслила, що голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук є племінником Порошенка, тому ймовірно отримав вказівку від самого Президента.

«По іншим районам також були такі вказівки, але там обдзвонювали, тому письмових доказів немає. Це відбувається скрізь: у всіх містах, областях, селищах за такою ж схемою», — запевнила педагог.

Нагадаємо, 10 червня з’явилась інформація, що кожен навчальний заклад Печерського району столиці отримав від Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної державної адміністрації вказівку «забезпечити явку працівників на святкування культурного заходу «БЕЗВІЗ» за участі Президента Порошенка.

Згідно з документом, від кожного закладу потрібно забезпечити явку двох співробітників. «Збір учасників заходу 10.06.2017 о 19:15 на Майдані Незалежності біля «Укрсиббанку» (вулиця Хрещатик, 24). Відповідальна особа Філоненко Т. А», — йдеться в документі.


  • 10.06.2017 /// 18:31