Останні новини
  • 31.08.2017 /// 15:39

У Харкові РУХ НОВИХ СИЛ заявив про свою підтримку  Дмитра Булаха

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Харківщини взяли участь у акції на підтримку голови міського Антикорупційного центру Дмитра Булаха, якого жорстоко побили невідомі. Представники громадських організацій, політичних сил та просто свідомі містяни зібралися перед облрадою з вимогами припинити політичні репресії активістів та провести неупереджене розслідування побиття Дмитра. Напад на керівника Антикорупційного центру пов’язаний саме з його професійною діяльністю та розслідування корупційних схем, — переконані активісти.

Про це повідомив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Харківщини Іраклій Імнадзе.

«В нашому місті вже виникла сумна традиція, коли напади на громадських активістів відбуваються саме напередодні приїзду Петра Порошенко. Цього разу сталося те саме, тому назвати це черговим збігом обставин важко. Я дуже радий, що сьогодні на захист Дмитра зібрались найбільш адекватні сили, що суспільство піднімається і впевнений, що віднині наша громада прокинеться і буде вести боротьбу разом. Тому що тільки разом ми зможемо перемогти і змінити нашу країну. Дмитро Булах це не просто активний громадянин. Це один з тих, хто може принести ковток свіжого повітря у нашу країну», — наголосив Імнадзе.

Нагадаємо, що депутат Харківської облради та голова правління Харківського антикорупційного центру Дмитро Булах  30-го серпня був жорстоко побитий невідомими біля під’їзду власного будинку  і наразі перебуває у лікарні.

Posted by Irakli Imnadze on Donnerstag, 31. August 2017


  • 31.08.2017 /// 15:39