Останні новини
  • 30.08.2017 /// 13:53

ТОВ СумиТеплоЕнерго тисне на активіста, що виступає проти підвищення тарифів  

Координатора РУХУ НОВИХ СИЛ у Сумах Андрія Фролкова звинувачують у зриві відкритого обговорення  підвищення  тарифів на тепло та гарячу воду, яке відбулось 11 серпня 2017 року. Активіста викликали на допит до слідчого Сумського міськвідділу поліції. Про це повідомив сам Андрій Фролков.

«Заяву ТОВ СумиТеплоЕнерго про скоєння злочину мені не показали, але там йдеться про «порушення громадського спокою, заклики до насильницьких дій та інші хуліганські дії».
Вважаю це політичним тиском з боку влади та ТОВ СумиТеплоЕнерго, які ігнорують вимоги громади, але чинять тиск на тих, хто хоче відстояти свої права», — заявив Фролков.

Він зазначив, що 11 серпня присутні під час обговорення представники громади проголосували за перенесення слухань, оскільки запропоноване організаторами приміщення було занадто маленьке і не могло вмістити всіх бажаючих. Попри емоційний накал у залі, процедуру голосування за перенесення обговорень було повністю збережено, отже про зрив заходу  просто не може бути мови.

«Наступне обговорення відбулося 26 серпня у присутності великої кількості поліцейських, заступник мера з питань ЖКГ Олександр Журба та представник НКРЕКП у якийсь момент просто пішли з зали. Протокол про проведення слухань ще не опублікований, але, якщо це відбудеться, ми будемо готувати заяву про фальшування обговорень», — сказав Фролков.

Активіст додав, що наразі РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі на Сумщині готує аналітичну записку у якій буде проаналізовано обґрунтованість всіх складових тарифу на гарячу воду і опалення. Ці данні будуть передані до НКРЕКП з вимогою встановити для містян прозорий та економічно зважений тариф на комунальні послуги.

«Відкриті слухання щодо цього питання продовжується і ми зробимо все, аби не допустити кулуарного рішення про підвищення тарифів, всупереч  справедливим  розрахункам та інтересам громади», — підсумував Фролков.


  • 30.08.2017 /// 13:53