Останні новини
  • 13.06.2017 /// 12:25

Юрій Гамар врятував Самбір від сміттєвого колапсу, який спланували представники БПП

Минулого тижня Самбірське комунальне підприємство «Об’єднане» перестало вивозити сміття у місті. Його керівник Михайло Товарницький заявив, що зламалася техніка. Після кількох попереджень від міського голови так і не віддав техніку у ремонт.

Міський голова звільнив керівника комунального господарства, у якого завершився контракт, та профільного заступника мера Миколу Лозинського. Обидва – представники «БПП». Саме вони придбали техніку, яка зламалася, у керівника осередку «БПП» Ярослава Кузьмяка.

У місті терміново призначили іншого керівника комунального підприємства — Романа Затварського.

«Це дуже схоже на сплановану акцію завести місто у сміттєвий колапс, — розповів міський голова Самбора Юрій Гамар, представник ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ. — Сміттєприбиральна автівка, яку керівник підприємства придбав у лідера місцевого «БПП» і свого товариша Ярослава Кузьмяка, була на гарантійному обслуговуванні у нього. Але усі вони разом вирішили відтягти час, щоби будь-якими шляхами відремонтувати її за кошт міського бюджету. А за той час влаштувати безлад в місті.

Зараз новий керівник комунального господарства «Об’єднане» робить все можливе, аби максимально швидко прибрати відходи. Переповнених сміттєвих майданчиків залишилось лише кілька і ситуація знову стала контрольованою. Більше комунальники бавитися у політику не будуть», — додав мер.


  • 13.06.2017 /// 12:25