Останні новини
  • 11.08.2017 /// 14:03

Слободяник: Антирейдерські аграрні штаби від Кабміну – це імітація боротьби з рейдерськими захопленнями

На думку члена політичної Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Івана Слободяника, ініціатива Мін’юсту щодо створення антирейдерських штабів – це запізніла реакція уряду та фактично підміна понять.

«Ініціатива по створенню антирейдерських штабів вже давно була від Асоціації фермерів та приватних землевласників, в тому числі були оперативні штаби МВС. Саме Мін’юст не хотів спочатку створювати ці штаби при уряді», — пояснює Слободяник.

Коли пішов шквал рейдерських захоплень та була ініціатива від Асоціації фермерів та приватних землевласників, міністерство вирішило створити «власні» антирейдерські штаби.  «Вони створюють ці штаби, включають туди правоохоронців і представників асоціації фермерів», — додає Слободяник.

Хоча при цьому вже існує комісія з питань скарг у сфері державної реєстрації, яка мала б займається проблемами рейдерства, це рейдерство очолила . І замість того, щоб ввести представників аграрного сектору в цю комісію, Мін’юст імітує діяльність боротьби з рейдерами, ініціюючи «антирейдерські штаби» при Кабміні — без повноважень і важелю.


  • 11.08.2017 /// 14:03