Вінницька область

  • 06.09.2017 /// 16:04

Штаб Спільних Дій Вінниччини готується  до зустрічі Саакашвілі

Майже весь  актив Штабу Спільних Дій Вінниччини вирішив   їхати 10 вересня до Краковця аби взяти участь в зустрічі партійного лідера Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі на Вінниччині

«Ми їдемо в Краковець не просто зустрічати Саакашвілі, ми їдемо виборювати свої права та долати прояви диктатури Порошенка. 10 вересня на україно-польському кордоні йтиме мова про майбутнє української демократії – зауважив на зібрані Штабу Леонід Марцинковський, координатор Вінницького обласного осередкуРУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. – Права громадянина України Михайла Саакашвілі грубо порушились. Порошенко поставив політичну доцільність вище за закон, що повертає Україну до традицій Януковича, до часів маніпулювання правом на догоду собі та вибіркового правосуддя. Де гарантія, що завтра на його місці не буде хтось з нас-активістів? І саме тому мовчати про це неможна. Ми, представники української громади, їдемо туди аби проконтролювати чи дотримуватимуться на КПП «Краківець» Закону та Конституції України»  — підсумував Леонід Марцинковський.

Принцип «друзям – усе, ворогам – закон» дуже дорого коштував Україні за попередніх президентів. Саме тому до Краковця зголосився їхати чи не весь актив Штабу Спільних Дій.

Інформаційні акції для вінничан, щодо повернення Михайла Саакашвілі до України, регіональний осередок РУХУ НОВИХ СИЛ  проводив майже тиждень. Однак інформаційна кампанія триватиме  ще, орієнтовно, до 13 вересня. Адже поки не зрозуміло як діятиме влада під час анонсованого перетину кордону Саакашвілі, тому перебування активістів у Краковці може затягнутись на кілька днів. А отже, можуть бути потрібні  «свіжі сили». Тому прийом заявок бажаючих долучитись до борців за демократію України та права її громадян не завершується.

«Головне – мати розуміння, що акція на кордоні буде мирною. А отже категорично забороняється брати з собою холодну, травматичну та вогнепальну зброю, алкоголь та наркотичні речовини. А от без паспорту – там немає чого робити. Тому мати з собою український паспорт та, при наявності, біометричний — обов ‘язково» — наголошує Леонід Марцинковський.

За більш детальною інформацією, вінничан просимо звернустись за телефоном: (067)995-65-48 або ж зателефонувати на гарячу всеукраїнську лінію: 0800-75-35-60


  • 06.09.2017 /// 16:04