Останні новини
  • 02.06.2017 /// 14:16

РУХ НОВИХ СИЛ Луцька влаштував свято для дітей

До Міжнародного дня захисту дітей представники РУХУ НОВИХ СИЛ Луцька організували для дітей з Християнської міжконфесійної біблійної дитячої групи «Джерело» розваги у мальовничому етнографічному музеї-скансені у селищі Рокині.

Екскурсія музеєм, катання на конях, веселі старти, спортивні змагання, конкурси християнської пісні та смачна кухня були організовані не лише Луцькою командою РУХУ НОВИХ СИЛ, але й небайдужими волонтерами та керівництвом музею. По завершенню дня, дітей пригостили справжнім козацьким кулішем, порадували  солодощами та подарунками. Як зауважив організатор свята, активіст ініціативної групи РУХУ НОВИХ СИЛ Луцьку Віталій Жуковський: «Попри сімейні труднощі та нелегке дитинство, маленькі учасники свята у цей день були сповнені щастям  і задоволенням».

«День захисту дітей важливий не лише для малечі, а й для дорослих. Цей день нагадує нам, про те, що захищати дітей від негараздів життя — наш обов’язок. Адже діти — це не просто наша радість, а й наше майбутнє», — наголосив Жуковський.


  • 02.06.2017 /// 14:16