Останні новини
  • 02.06.2017 /// 18:00

Побоюючись Саакашвілі влада намагається вчинити рейдерський захват його імені- Олег Шарко

Влада боїться Михайла Саакашвілі і тому не реєструє його партію, а намагається захопити його ім’я. Про це під час прес-конференції в ІА «МОСТ-ДНЕПР» заявив член ініціативної групи РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини Олег Шарко.

«Чому не реєструється партія і чому рейдерським шляхом захоплюють ім’я Саакашвілі? Складається таке враження, що влада боїться Михайла Саакашвілі, який продемонстрував свою роботу в Грузії. У зв’язку з цим його намагаються прибрати з політичної арени і всіляко відтягнути голоси на фейкову партію», — зазначив Олег Шарко.

Активіст пояснив журналістам, що на сьогодні Мін’юст продовжує відмовляти в перереєстрації політичної сили, посилаючись на відсутність повного пакету документів. Тому 30 травня РУХ НОВИХ СИЛ провів позачерговий з’їзд у Києві.

«Під час подання документів партії «РУХ НОВИХ СИЛ» щодо зміни назви на «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» ми отримали відмову. Напередодні стало відомо, що було зареєстровано фейкову партію «Блок Міхеіла Саакашвілі», яка не має жодного відношення до лідера РУХУ НОВИХ СИЛ. Ця фейкова партія була зареєстрована без жодних проблем. Відмови справжньому РУХУ НОВИХ СИЛ мотивуються відсутністю необхідних документів. Тому Михайло Саакашвілі зі своїми прибічниками прибув до Міністерства юстиції з вимогою роз’яснити ситуацію», — розповів Олег Шарко.

На сьогодні до Міністерства юстиції направлено депутатський запит щодо цієї ситуації. Відповідно до діючого  законодавства відповідь від міністерства має надійти у 10-денний термін.

Нагадаємо, що 2 червня відбулася прес-конференція представників РУХУ НОВИХ СИЛ Вінниччини. Раніше прес-конференцію провели члени ініціативної групи РУХУ НОВИХ СИЛ Закарпаття.

За матеріалами «Мост-Днепр».


  • 02.06.2017 /// 18:00