Останні новини
  • 13.09.2017 /// 17:49

Під час подій на “Шегині” президент просто використав прикордонників — Леонід Марцинковський

“Петро Порошенко, не тільки використав прикордонну службу в своїх цілях, а підставив її, адже позбавив прикордонників можливості виконувати свої прямі обов’язки,, — про це на прес-конференції заявив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Вінниччини, правник Леонід Марцинковський.
«Президент розпорядився вибірково надавати право на безпеку громадянам України, залишивши людей, що повертались додому через пропускний пункт «Шегині», та прикордонників на замінованій території» — зауважив Леонід Марцинковський.


Марцинковський нагадав журналістам, що в законі «Про державний кордон України» чітко йдеться: «Не є порушеннями правил перетинання державного кордону України вимушене перетинання державного кордону особами, транспортними засобами на суші, заходження іноземних не військових суден і військових кораблів у територіальне море та внутрішні води України, вимушений вліт повітряних суден та інших літальних апаратів, вчинених стані крайньої необхідності, а також за інших вимушених обставин».
“За законом, прикордонники мусили б пропустити громадян на безпечну територію, однак маючи наказ від керівництва, не дозволили їм цього зробити, та й самі були змушені залишились в зоні ризику.Паніка, яка вчинилась на україно-польському кордоні очевидна. Однак замість того, щоб забезпечити захистом своїх громадян, Порошенко взявся їх переслідувати, звинувачуючи у незаконному перетині кордону, що є абсурдом”, — вважає регіональний лідер РНС.
Про те, що Саакашвілі планував повернутись додому 10 вересня, повідомлялось всіма засобами масової інформації. Представники РУХУ НОВИХ СИЛ звертались до національної поліції, аби забезпечити безпеку прихильникам, що розгорнули табір під КПП «Краковець».


«Натомість Порошенко нагнав туди тітушок без документів аби ті, здійснювали там провокації! То хто порушує Закон? Нагадую, приїзд Саакашвілі був відкритою подією, ніхто не приховував, коли, де і як він має перетнути кордон, маючи для цього всі необхідні документи. Зі сторони Саакашвілі протиправних дій не було, а от зі сторони чинної влади – безліч! Тому закликаю вас розцінювати інформаційні вкиди про «прорив» кордону, як спробу маніпулювання думкою українців» — підкреслив Леонід Марцинковський.


  • 13.09.2017 /// 17:49