Останні новини

  • 19.07.2017 /// 18:35

На Запоріжжі РУХ НОВИХ СИЛ отримав офіційну реєстрацію

Запорізьке обласне управління юстиції зареєструвало обласну партійну організацію РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. Головою обласної парторганізації обрано відомого в Запорізькій області правозахисника, журналіста та політика Вадима  Вишинського.

Громадськість добре знає Вадима Вишинського ще з середини двохтисячних років, як депутата Запорізької обласної ради, голову громадської організації «Правозахисник Запоріжжя», активного учасника Запорізького Майдана Революції гідності, а в постмайданівський час – учасника та керівника громадських організацій при УВС Запорізької області.

На сьогоднішній день вже створено 16 партійних осередків  в місті Запоріжжі та районах та містах обласного значення. Окреслюючи завдання молодої парторганізації, Вадим Вишинський  розповів про стратегічні та тактичні цілі.

«Завданнями тактичного характеру є активна  боротьба  за вирішення назрілих регіональних проблем. Це насамперед боротьба за усунення від місцевої влади представників корупційної імперії Ахметова, що засіли в обласній та міській Запорізькій раді. Першочерговим завданням є і   екологічне очищення повітря та стічних вод як в самому місті Запоріжжі, так і в інших індустріальних центрах області, бо підприємства Ахметова одночасно виступають головними забруднювачами. Актуальні  для нас і завдання боротьби з сепаратизмом та за рівні права простої людини з чиновниками та силовиками. Комунальні підприємства мають не грабувати людей, а надавати якісні фінансово обґрунтовані послуги. Місцеві соціальний захист, освіта та медицина підлягають суттєвому оновленню в бік турботи про жінку сім’ю та людину, починаючи з глибокого кадрового оновлення», — переконаний Вишинський.

Також до  стратегічних завдань РУХУ НОВИХ СИЛ Запоріжжя  відносяться пункти положень Програми партії  – дострокові вибори на всіх щаблях державної та місцевої влади на основі нового виборчого законодавства, глибоке справжнє демократичне реформування всього життя країни, та невідворотність покарання всіх до останнього корупціонерів, казнокрадів та олігархів. Треба закінчити почате Революцією гідності, наголошує Вадим Вишинський.

 

 


  • 19.07.2017 /// 18:35