Закарпатська область
  • 31.08.2017 /// 15:10

На Закарпатті оголошено про створення Штабу Спільних Дій

Оголошено про створення Штабу Спільних Дій на Закарпатті. Першими політичними силами, які долучились до ініціативи РУХУ НОВИХ СИЛ,  стали Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» та партія УНА-УНСО. Відповідну заяву зробили лідер РНС Закарпаття Ростислав Любка, лідер обласної організації Руху «Справедливість» Володимир Чубірко та лідер  УНА-УНСО на Закарпатті Віктор Ковач.

Команди вже сформували маніфест спільних дій, де йдеться про конкретні терміни та кроки, котрі нова команда готова втілити для розвитку країни.
«Нам потрібно лише 70 днів і політична воля, щоб запустити процес незворотних змін для побудови омріяної країни. Скасування депутатської недоторканності та можливість відкликати депутата виборцями, нищівний удар по корупції, прискорене реформування армії, економічна свобода, податкова і митна реформи, скорочення апарату бюрократів, знищення монополій та олігархів», — йдеться у маніфесті.

Як зазначив лідер РНС на Закарпатті Ростислав Любка, Штаб Спільних Дій відкритий до роботи з представниками усіх демократичних сил.

«Я впевнений, що наше об’єднання зусиль – це лише початок і надалі нас буде ставати все більше. Адже головне, що об’єднує людей у Штабі Спільних Дій – це щире бажання жити у іншій Україні – сильній європейській державі, де немає місця тотальній корупції та олігархічним договорнякам. Ми об’єднуємось не заради політичних дивідендів, а задля спільної і злагодженої роботи в одній команді», — наголосив Ростислав Любка.


  • 31.08.2017 /// 15:10