Останні новини
  • 02.06.2017 /// 17:26

На Львівщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ подарували дітям свято у дельфінарії

Представники РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини Христина Хлопіцька, Тарас Елейко, Тарас Куцалаба та Андрій Куцалаба подарували дітям із сиротинця «Рідний дім» с. Корноваличі Львівської області чудову можливість відсвяткувати День захисту дітей у Дельфінарії «Оскар».

На дітей чекала інтерактивна лекція про морських тварин, святковий концерт, веселі аніматори, феї Winx, цікаві ігри, оригінальні майстер-класи, конкурси, розіграші, призи. І звичайно, багато чудових подарунків та солодощів від головних партнерів свята – кондитерської фабрики «Ярич» і ТМ «Ласунка» та від самого дельфінарію.

Після розважальної програми всі діти стали глядачами феєричного шоу з чорноморськими дельфінами та морськими котиками.

«Організатори підійшли до свята дуже креативно, особливо сподобалася малечі розважальна програма  аніматори феї Winx, яких не відпускали до початку вистави. Для дітей були організовано вікторини з призами та інші розваги. І звичайно, найцінніше це той позитив, який передався нам від дітей. Для них свято стало справжнім дивом. І найкращий доказ цього, питання дітлахів: а куди ми поїдемо наступного разу?», — розповів Тарас Елейко голова Львівської міської організації РУХУ НОВИХ СИЛ.

Зазначимо, що вже другий рік поспіль Всеукраїнський соціальний проект «Сімейні Вікенди» та розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» спільно влаштовують масштабні святкування для найменших жителів Львівської області, що опинилися в складних життєвих обставинах. Всього в святі взяли участь понад 400 дітей з Львівської області.


  • 02.06.2017 /// 17:26