Вінницька область
  • 02.06.2017 /// 15:20

Леонід Марцинковський: Українські суди такий же інструмент рейдерства, як і Мін’юст

Українське судочинство — це такий же інструмент рейдерства, як і Міністерство юстиції. Про це заявив голова РУХУ НОВИХ СИЛ Вінниччини Леонід Марцинковський під час прес-конференції, що відбулася 2 червня у м. Вінниця. Також у заході взяв участь представник Вінницької обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Володимир Дищук.

«Ми надали журналістам документи, що свідчать про безпідставність відмови Мін’юсту у реєстрації справжнього РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. Звичайно, що у журналістів виникло питання, чи буде це рішення оскаржене у суді. Але іронія полягає у тому, що саме рішення суду підкріпило неправомірні дії Мін’юсту і реєстрацію фейкового «Блоку Міхеіла Саакашвілі»», — розповів Марцинковський.

Він додав, що незважаючи на велику кількість ангажованих ЗМІ, у Вінниці є і більш об’єктивні відання, які готові вислухати і представників РУХУ НОВИХ СИЛ.

«Звичайно, що ситуація навколо спроби рейдерського захвату РУХУ НОВИХ СИЛ висвітлюється досить необ’єктивно. Саме тому нам так важливо донести нашу позицію до місцевої громади. Адже не секрет, що тут є своє ставлення до всього, що пов’язано з президентом. Побачити на нашому заході телекамери ми і не сподівались, але хто хотів почути правду, той її почув», — підсумував Марцинковський.

Нагадаємо, що 1 червня у м. Ужгород активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Закарпаття провели прес-конференцію щодо справжніх  причин конфлікту між Михайлом Саакашвілі та Міністром юстиції Павлом Петренком.


  • 02.06.2017 /// 15:20