Львівська область 
  • 05.09.2017 /// 13:31

Губернатор Львівщини у паніці: мешканці області масово ідуть на зустрічі з Давідом Сакварелідзе

Попри те, що одному з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давиду Сакварелідзе перешкоджають зустрітися з мешканцями Львівщини, він відвідав уже третє місто — Червоноград. Напередодні у Городку людям довелося стояти на вулиці під дощем, щоб послухати Давіда, бо влада наказала місцевим посадовцям за жодних умов не дати залу. Та у Червонограді місцевому осередку РУХУ НОВИХ СИЛ вдалося отримали дві зали у Народному домі. Людей прийшло стільки, що довелося переходити із малого залу у великий.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі на Львівщині

Сакварелідзе наголошує у кожному місті: його діяльність – це не політика, це щоденна особиста робота.
«Для нашої команди діяльність в Україні — не політика. Це робота по совісті, невід’ємна від особистого життя, — пояснив Давід зі сцени. – Коли президент уперше запросив нас в Україну, я погодився, бо розумів, що то тут буде відбуватися щось важливе і я можу бути тут корисним. Зі мною почали вести торги: пропонували посаду генпрокурора, потім заступника. Та без проблем, яка різниця яка посада, ми ж одна команда, — думалося тоді. Але за кілька місяців у мене забрали кураторство кадрами, коли я почав звільняти прокурорів. Потім звільнили і мене. Так само і сьогодні комусь не подобається Саакашвілі – бо не добре розмовляє українською, бо іншої національності. Але тільки коли ми зможемо довести свою особисту справу до кінця — і українська економіка підніметься в 4 рази, а пенсії виростуть у 15 разів, вважатимемо свій обов’язок виконаним».

Сьогодні, на думку Давіда Сакварелідзе, Україна – це колонія, з якої висмоктують сировину і продають за шаленими цінами. Інвестор у Львівській області боїться місцевого чиновника більше, ніж Путіна на протилежному кордоні. Така ситуація не може тривати роками.

«У нас мало часу. Поки є довіра людей, мусимо завести у парламент 300 «спартанців» — депутатів-однодумців. І за 70 днів прийняти кардинальні для країни рішення. Невже у всій Україні не знайдеться 300 добросовісних людей? Вони є, і напевне сидять також у цьому залі, — звернувся до присутніх Давід. — Ми не можемо чекати ще 7 років – 2 роки до виборів і 5 років наступної каденції

Також Давід наголосив, що РУХ НОВИХ СИЛ мусить зарядити енергією усіх українців, громадські і партійні організації і стати надполітичною платформою, рухом усієї країни.
«Набрати кілька відсотків і стати однією із фракцій у Верховній Раді? Ні, нас це не цікавить. Що нечисленна фракція може зробити? Люди швидко розчаруються. Щоб змінити країну, нам потрібні саме однодумці цього масового руху».
Після двох запланованих годин зустрічі, люди просили продовжити розмову. Вона відбувалася вже у коридорах та на вулиці. Одразу ж Сакварелідзе отримав телефонний дзвінок від губернатора області Олега Синютки. Чиновнику не сподобалося, що Давид прилюдно розповідає про заборону приміщень для команди РУХУ НОВИХ СИЛ.

«Я не зовсім зрозумів мету цього дзвінка. Якщо він хотів продемонструвати свою силу і владу, це явно не за адресою – я не та людина, яка його боїться, чи яку він може залякати. Моя відповідь була проста: говорити про конкретику щодо роботи у цьому напрямку можна буде після того, як 10 вересня ми без ексцесів зустрінемо Михайла і якщо влада безперешкодно пропустить на територію України свого громадянина», — прокоментував розмову з губернатором Львівщини Давід Сакварелідзе на своїй сторінці в Фейсбук.


  • 05.09.2017 /// 13:31