Останні новини

  • 12.09.2017 /// 18:19

Голову РНС Чернівецької області викликають на допит як свідка подій на пункті Шегині

Лідера РУХУ НОВИХ СИЛ на Буковині Романа Ванзуряка викликають до слідчого Львівського ГУНП у якості свідка. Так само повідомлення намагались вручити журналістам, які брали участь у зустрічі Михайла Саакашвілі 10 вересня. Про це повідомив сам Роман Ванзуряк під час прес-конференції.
«Я – публічна особа. І правоохоронні органи добре знають, що наразі я проживаю не в Глибоці, куди вони принесли повістку і намагалися її вручити моїм батькам, а в Чернівцях. Так само я запросив правоохоронців вручити мені повістку під час прес-конференції, проте, як бачимо, ніхто не з’явився. Це ще раз говорить про їхнє небажання діяти у законній площині», — сказав Ванзуряк
У прес-конференції також взяли участь інші учасники подій у Шегинях: голова Громадської ради при Вижницький РДА Василь Іванчук, голова районного відділення спілки «Авто Євро Сила» Раду Миндреску, депутат Чернівецької облради Віталій Захарюк та голова Чернівецької міської організації політичної партії РУХ НОВИХ СИЛ Ольга Мотуляк.
Повідомлення намагалися вручити лише Степану Ванзуряку та ще двом журналістам. Так журналісту Сергію Зарайському слідчий приніс копії повідомлень з вимогою з’явитися на два допити до Львывського ГУНП 12 і 14 вересня. Проте оригінали документів не надав.
Журналіст Петро Кобевко повідомлення отримав, але заявив, що у Львів не з’явиться, оскільки повідомили його про це запізно.

Нагадаємо, що станом на 12 вересня правоохоронці затримали 5 активних учасників подій на пункті пропуску Шегині 10 вересня. У якості свідків допитано сто осіб. П’ятьом народним депутатам навправлені повідомлення про вчинення слідчих дій.


  • 12.09.2017 /// 18:19