Останні новини
  • 11.08.2017 /// 12:28

Дерев’янко: позбавлення Саакашвілі громадянства – абсолютно незаконне, неконституційне і неадекватне рішення Порошенка

«Ніяких реформ по факту не відбувається. «Любі друзі» Порошенка продовжують свою історію. І Саакашвілі почав висловлювати свої критичні зауваження. Він чітко і жорстко висловлюватися… Він створив політичну партію «РУХ НОВИХ СИЛ», яка об’єдналася з партією «ВОЛЯ». Він став майданчиком, навколо якого почали об’єднуватися демократичні проєвропейські сили, щоб повернути Україну з тоталітарного шляху на шлях реформ. Це дуже не сподобалось президенту України. І він забрав громадянство у Саакашвілі».

Про це заявив член політичної Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі», нардеп Юрій Дерев’янко в ефірі одного з телеканалів.

«Я зустрічався з паном Михайлом Саакашвілі, громадянином України, у Варшаві, в той день, коли він приїхав туди зі США. І він досить докладно пояснив, як він проходив кордон, і в США, і в Польщі – він пред’явив український паспорт, який у нього єдиний, служби його перевірили, подивились, повернули і жодних проблем не було».

Відбувається так само, як і з вимогою Грузії (в якій сьогодні, на превеликий жаль, панує режим Путіна, тобто Іванішвілі), щоб весь світ арештував Саакашвілі. Але ні США, ні Європа, ні будь-які інші країни на це не реагують – це є політичні переслідування. Рішення президента Порошенка – абсолютно незаконне, неконституційне, чесно кажучи, абсолютно неадекватне рішення.

Дерев’янко повідомив, виявляється є спецоперація «Мігрант», яку Аваков сам координує. Всі підконтрольні йому відомства отримали інструкції не пускати Саакашвілі в країну постійного проживання і не дати йому захистити права в українському суді.

Також Дерев’янко нагадав, що Президент України надав громадянство Саакашвілі як особі, яка має особливо високу цінність для держави Україна. Про це чітко написано в указі президента.

«Це є та людина, яка реально показала, що можна реформувати найгіршу радянську республіку Грузію і за досить недовгий період часу перетворити її на ту країну, в якій незворотньо змінилися певні речі, здійснилися певні реформи, які навіть після зміни режиму, залишилися такими. Це відсутність корупції, абсолютно зовсім інше ставлення до бізнесу, інше ставлення до поліції тощо», — підкреслив Дерев’янко.


  • 11.08.2017 /// 12:28