Львівська область 
  • 04.09.2017 /// 12:53

Давід Сакварелідзе розпочав масові зустрічі із мешканцями Львівської області

Шість міст Львівщини та обласний центр відвідає цього тижня Давід САКВАРЕЛІДЗЕ, один із лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. Політик Грузії та України знайомить мешканців області із планом змін у країні від команди Саакашвілі. Зокрема, про 5 сесійних тижнів, за які можна зупинити мародерство державних ресурсів. А також запрошує львів’ян на мирну акцію 10 вересня – зустріч Михайла Саакашвілі у Краковці.

Перші зустрічі  з мешканцями відбулися у неділю, 3 вересня, у Новояворівську та Городку.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі на Львівщині

«Хтось запитає, чому ми сюди приїхали і чого домагаємося. За два президентських строки Михайла покоління молоді у Грузії змогло здобути освіту і досягти успіхів без допомоги батьків, без зв’язків і кумівства. Я – один із таких. Перекривши відтоки грошей, країна перетворилася на майданчик для розвитку кожного. Сьогодні те ж саме ми маємо можливість зробити тут, в Україні. Адже між нашими країнами ніколи в історії не було розбіжностей чи суперечок», — наголосив Сакварелідзе у палаці культури в Новояворівську.

На зустріч прибули новояворівчани різних поколінь, восновному їх цікавили питання: які вимоги до людей, які хочуть вступити у РУХ НОВИХ СИЛ, який механізм виявлення та покарання корупціонерів, як зупинити відтік грошей через стратегічні підприємства держави.

«Спочатку нас запросила постмайданівська влада і ми прийняли запрошення. Не могли собі уявити, щоби після революційних подій президент навіть із не найкращим минулим дозволить собі чинити так само, як його попередник. Але нашу грузинську команду хотіли використати як антураж, щоби країною насправді і далі управляли старі мафіозні чиновники. Порошенко досі не може зрозуміти, чому ми не узяли один із грошових потоків в Одесі і не працювали у його команді. Але у цьому і є різниця: сьогоднішня влада мріє потрапити на сторінки глянцевих журналів, як найбагатші та бути мультимільярдерами на цвинтарі. Наша команда хоче увійти в історію як люди, які змінили країни».

Давід Сакварелідзе наголосив, що через такі дії нової влади в Україні абсолютно дискредитовано такі поняття як «реформи», «молода команда», «антикорупціонер».

«Але саме рівень довіри українців до нас і їх очікування не дають нам спокою. Ми не зупинимося, поки не припинимо оце політичне мародерство. Не маючи ні власних телеканалів, ні грошей, ми сподіваємося лише на підтримку кожного українця», — наголосив Давід Сакварелідзе та запросив мешканців міст доєднуватися до зустрічі Михайла у Краковці уже в наступну неділю, 10 вересня.

Попри рясний дощ, розмова у Городку затяглася до сутінків, а люди не поспішали розходитися. Попереду – зустрічі з Давидом у Червонограді, Дрогобичі, Стрию, Кам’янка-Бузькій, Львові.


  • 04.09.2017 /// 12:53