Кандидати в народні депутати України від партії "Рух Нових Сил"

Company picture

Міхеіл Ніколозович Саакашвілі

Кандидат в народні депутати України від партії "Рух Нових Сил"

Народився 21 грудня 1967-го в Тбілісі в сім'ї грузинської інтелігенції. Вихованням займалися мати, вітчим (професор-психолог) і дядько по материнській лінії (Темур Аласанія, дипломат, що працював в ООН).

В юності захоплювався плаванням, музикою, баскетболом, вивчав англійську та французьку мови. У старших класах був заступником секретаря комітету комсомолу школи № 51, де він навчався.
Освіта
1984 — закінчив середню школу № 51 в Тбілісі із золотою медаллю. 1988 року служив у прикордонних військах у Чопі.
1992 — з відзнакою закінчив факультет міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ. Навчався разом з Президентом України Порошенком.
1994 — закінчив магістратуру юридичного факультету Колумбійського університету Нью-Йорка.
1995 — здобув докторський ступінь в Університеті Джорджа Вашингтона.
Флорентійська академія права
Гаазька академія міжнародного права (1995)
Працював у Державному комітеті Грузії із захисту прав людини (1992).
Депутат парламенту Грузії (1995–1999, 1999–2000). Голова комітету з конституційних, юридичних питань і законності (1995—1998). Голова парламентської фракції «Союзу громадян» (1998—1999).
2000 — віце-президент ПАРЄ. Член Головної ради Союзу громадян Грузії.
Лідер опозиції Саакашвілі. Тбілісі 2003 року, площа Свободи.
2000–2001 — міністр юстиції Грузії.
2001 — обраний депутатом парламенту Грузії за мажоритарною системою. Створив політичну організацію «Єдиний Національний Рух» (2002). Того ж року обраний головою Тбіліського сакребуло (представницькі збори). Один із ініціаторів масових демонстрацій протесту проти Шеварднадзе з вимогами відставки уряду та проведення нових виборів. Акція протесту завершилася так званою «революцією троянд» (20-23 листопада 2003).

Після зміщення Шеварднадзе висунув свою кандидатуру на дострокових президентських виборах. Вибори відбулися 4 січня 2004 року й завершилися перемогою Саакашвілі, за якого проголосували 96,27 % виборців.

25 січня 2004 року делегація блоку «Наша Україна» на чолі з Віктором Ющенком була присутня на церемонії інавгурації М. Саакашвілі. 26 січня в Тбілісі відбулась неофіційна зустріч Саакашвілі з Віктором Ющенком. Крім Ющенка, на зустрічі були присутні дружина Саакашвілі, Зураб Жванія, Р. Безсмертний, П. Порошенко та Д. Жванія .

Саакашвілі вітає учасників Євромайдану. Київ, майдан Незалежності, грудень 2013-го.
23 лютого 2014 року після повалення режиму Януковича Саакашвілі вдруге виступив зі сцени Євромайдану.

13 лютого 2015 року Президент Порошенко створив Дорадчу міжнародну раду реформ та призначив її головою Міхеіла Саакашвілі. Сам Саакашвілі сказав, що він буде координувати питання постачання Україні західної зброї. 25 лютого 2015 року Саакашвілі відправився на переговори в Конгрес США про надання Україні оборонної зброї.
29 травня 2015 року Міхеіла Саакашвілі було прийнято до українського громадянства як особу, прийняття якої до громадянства становить державний інтерес України. 30 травня 2015 року його було представлено як нового голову Одеської ОДА. Після призначення Саакашвілі в Одесі сталося декілька гучних арештів. Одним з перших було заарештовано військкома області Ю. Піскуна, який був спійманий на хабарі в $1700, потім було затримано декілька прокурорів-хабарників та розпущено 6 відділів ОДА. Саакашвілі звільнив свого радника та екс-заступника М. Кучука, який обіймав свою посаду ще за часів головування Палиці через «крадіжку сотні мільйонів», добився відсторонення голови Чорноморського порту через підозри в корупції, також було заарештовано голову адміністрації с. Крижанівка за підозру в розтраті 2,8 млн грн., потім голову селища було відпущено під заставу в 1,5 млн грн. Станом на момент відставки, Саакашвілі вдалося відремонтувати 30 % траси, попри скарги на корупцію. Він ініціював проект спільного фінансування дороги: окрім державних та регіональних коштів, на трасу мали піти гроші з митниці. Саакашвілі боровся із закритістю пляжів та пообіцяв доступ до моря кожному громадянинові. Через це в нього виник конфлікт з депутатом від «Опозиційного блоку» Ківаловим, було відібрано приватний пляж у бізнесмена й екс-нардепа «Партії регіонів» Хмельницького, котрий був обнесений парканом, було відкрито доступ до пляжу, який незаконно привласнив міністр екології та природних ресурсів часів Януковича Злочевський.7 листопада 2016 року Міхеіл Саакашвілі повідомив про своє рішення подати у відставку з посади голови Одеської обласної державної адміністрації. 9 листопада Кабінет Міністрів України запропонував Президенту України Петру Порошенку звільнити Міхеіла Саакашвілі з посади голови Одеської ОДА. Того ж дня Петро Порошенко звільнив Саакашвілі з посади голови Одеської обласної державної адміністрації. Серед причин своєї відставки Саакашвілі назвав закриття Центру адмінпослуг, саботаж центральної влади при призначенні голів райдержадміністрацій та підтримку «кланів, родом з 90-х». 
 28 лютого 2017 року Міністерство юстиції офіційно зареєструвало партію Саакашвілі «Рух нових сил», яка стала 353-ю в Україні. Саакашвілі заявив, що не шукає відомих союзників, а його політична сила вже має десятки тисяч активних зареєстрованих членів і фінансують її «місцеві дрібні бізнесмени».

26 липня 2017 року був позбавлений українського громадянства.
10 вересня 2017 року Саакашвілі виїхав з Ряшова (Польща) до України в супроводі журналістів, «групи підтримки», політиків. Після проходу польського КПП натовп разом з Міхеїлом прорвав оточення прикордонників з українського боку й допоміг Саакашвілі перетнути кордон без оформлення документів. Після цього Міхеїл з групою підтримки прибув до Львова.
3 жовтня 2017 року адвокат Галабала повідомив, що Саакашвілі подав прохання про надання йому політичного притулку в Україні. 24 жовтня 2017 року стало відомо, що Державна міграційна служби України відмовила в статусі біженця.
21 жовтня 2017 року в Києві затримано та примусово повернуто до Грузії трьох громадян Грузії, соратників Михеїла Саакашвілі серед них добровольця АТО, полковника Давида Макішвілі. 14 листопада 2017 року ДМСУ також скасувала посвідку на тимчасове проживання в Україні кільком громадянам Грузії. Серед них Тамаз Шавшішвілі, журналіст «Руставі 2», а також Вано Надірадзе, екс-боєць добровольчого батальйону «Грузинський легіон».
12 лютого 2018 року лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі затримали у столичному ресторані Сулугуні, що знаходиться на Музейному провулку. Політик відлетів чартерним рейсом до Польщі близько 16:00 за київським часом.
21 лютого стало відомо, що Саакашвілі заборонили в'їзд на територію України на три роки.
28 травня 2019 року новий Президент України Володимир Зеленський своїм указом повернув Міхеілу Саакашвілі громадянство України. 29 травня 2019 року Саакашвілі повернувся в Україну для того, щоб "разом з новим президентом будувати нову Україну".

Читати більше
Company picture

Давід Георгійович Сакварелідзе

Кандидат в народні депутати України від партії "Рух Нових Сил"

Давід Сакварелідзе – юрист, екс-заступник Генпрокурора України (2015-2016), координатор партії «Рух нових сил».За час роботи Сакварелідзе в Генеральній прокуратурі Грузії, країна стала однією з найбезпечніших у Європі. В Україні Давід керував розслідуванням у резонансній справі «діамантових прокурорів» - звинуваченням у хабарництві високопосадовців прокуратури. Переконаний, що в парламенті команда РНС зможе швидко навести лад у країні, повернувши народу все награбоване корупціонерами. 

Народився 15 вересня 1981, Тбілісі — заступник генерального прокурора України (з 16 лютого 2015 до 29 березня 2016) та за сумісництвом прокурор Одеської області (з 16 вересня 2015 до 29 березня 2016). До цього був першим заступником головного прокурора Грузії (2008—2012), за п'ять років пройшовши шлях від рядового фахівця в судовому департаменті Мін'юсту Грузії. Народний депутат парламенту Грузії у 2012—2015.

На початку 2015 року прибув в Україну на запрошення Адміністрації Президента, отримав українське громадянство і був одним із ключових кандидатів на пост Голови Антикорупційного бюро, однак конкурсна комісія відхилила його кандидатуру.
16 вересня 2015 року Давід Сакварелідзе призначений Генеральною прокуратурою України на посаду прокурора Одеської області. У лютому 2015 року Сакварелідзе призначили заступником генерального прокурора Віктора Шокіна. Під час перевірки Генпрокуратури України в цілому було виявлено 387 люстраційних посад.
29 березня 2016 року, генеральний прокурор Віктор Шокін, за декілька годин до голосування у Верховній раді про його відставку, звільнив Давіда Сакварелідзе з посади заступника Генерального прокурора України — прокурора Одеської області та з органів прокуратури.

Справа діамантових прокурорів.
Разом з головою СБУ Василем Грицаком 6 липня 2015 року Давід керував операцією затримання заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної Прокуратури України Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця. В результаті слідчих дій у чиновників було виявлено загалом близько $500 тис., а також коштовності та цінні папери, в тому числі незареєстровану вогнепальну зброю і боєприпаси та 35 пакетів з діамантами загальною кількістю 65 каменів.
З першого ж дня після затримання «діамантових прокурорів» з боку в.о. Генпрокурора Володимира Гузиря та інших найвищих представників ГПУ був розпочатий тиск у грубій формі (залякування, погрози, перешкоджання слідству, намагання його дискредитувати в ЗМІ, введення ЗМІ в оману спростовуючи тиск на слідчих) на Давіда Сакварелідзе та на групу слідчих і прокурорів у цій справі. 24 березня 2016 року Давід Сакварелідзе разом з групою слідчих і прокурорів у справі повідомив про ділові зв'язки генпрокурора Віктора Шокіна і «діамантових» прокурорів, а також про його палке заступництво за «діамантових прокурорів» та намагання генпрокурора загальмувати і паралізувати хід кримінальної справи. Того ж дня стало відомо, що генпрокурор Віктор Шокін під приводом реорганізації відомства звільнив з ГПУ слідчих, які займалися справою «діамантових прокурорів».

У 1999 році вступив на юридичний факультет Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі, який закінчив у 2004 році. У 2001—2002 навчався на факультеті політології Університету Святого Бонавентура (США), а у 2006—2007 роках — на факультеті регіонального управління Університету Тойо (Японія).
Кар'єра в Грузії.Розпочав кар'єру з посади фахівця з правової експертизи в Міністерстві юстиції Грузії у 2003 році. Вже у тому ж році увійшов до складу Державної комісії з правових реформ та юридичної термінології Міністерства юстиції Грузії. У 2004—2005 був спочатку головним радником керівника відділу, а згодом головним консультантом департаменту Адміністрації президента Грузії, що займався підготовкою юридичних актів та експертиз. У 2005 році очолив генеральну інспекцію з охорони законності в міській мерії Тбілісі.
У 2007 році призначений спершу головним заступником апарату Генеральної прокуратури Грузії, а пізніше — прокурором країв Мцхета-Мтіанеті та Шида Картлі. У 2008 році став першим заступником головного прокурора Грузії. У 2008—2009 роках за сумісництвом був першим заступником головної прокуратури Тбілісі. За участі Сакварелідзе в Грузії була криміналізована сама приналежність до «злодіїв у законі», впроваджено процесуальну угоду, проводилася політика нульової толерантності до корупції з конфіскацією незаконного майна та прийнято новий кримінально-процесуальний кодекс, що передбачає суди присяжних.У 2012 році залишив прокуратуру й був обраний депутатом парламенту Грузії від «Єдиного національного руху».
 У лютому 2015 року Сакварелідзе призначили заступником генерального прокурора Віктора Шокіна. У його сферу відповідальності увійшла кадрова політика в ГПУ, всі питання, пов'язані з євроінтеграцією, а також реформування органів ГПУ. Крім цього, Сакварелідзе відповідає за процес люстрації в Україні. Під час перевірки Генпрокуратури України в цілому було виявлено 387 люстраційних посад.

Читати більше
Company picture

Соломатіна Ганна Жоржівна

Кандидат в народні депутати України від партії "Рух Нових Сил"

Ганна Соломатіна – правозахисниця, екс-очільниця департаменту фінансового контролю Національного агентства з питань запобігання корупції. Пішла проти системи, повідомивши суспільству про корупцію всередині НАЗК. Ганна йде у Верховну Раду разом із РНС, щоб назавжди побороти корупцію і змінити країну.

Народилася у м. Кропивницькому 29 серпня 1962
року народження
Повна вища освіта за кваліфікацією «Економіста» (спеціальність «Економіка
торгівлі») була мною отримана в Львівському торгово-економічному інституті у 1983
році.
Повна вища освіта за кваліфікацією «Юриста» (спеціальність «Правознавство»)
була мною отримана в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ у
2013 році.
11.1984-07.1986рр. – бухгалтер військової частини польової пошти 416364;12.1986-10.1988рр. – головний бухгалтер Сурхандар’їнського обласного управліннядержпраці ощадкас СРСР; Узбекистан, м. Термез;10.1991-05.1992рр. спеціаліст ІІ категорії, спеціаліст І категорії відділу координаціїрозвитку торгівлі, відділу координації споживчого ринку та послуг населення обласноїдержавної адміністрації Кіровоградського облвиконкому м. Кіровоград;05.1992-04.1994рр. – спеціаліст І категорії відділу координації споживчогоринку,спеціаліст І категорії управління з питань торгівлі обласної державної адміністраціїм. Кіровоград;05.1994-03.1999рр. – головний бухгалтер, заступник начальника облуправлінняначальника відділу кредитування та регулювання кредитними ресурсами «Ощадбанку»Україним. Кіровоград;04.1999-05.2000рр. – начальник Кіровоградського обласного відділення агентства зпитань банкрутства Кабінету Міністрів України м. Кіровоград;07.2000-11.2000рр. – начальник відділу з питань банкрутства Державної інспекції зконтролю за цінами в Кіровоградській області, м. Кіровоград;11.2000-07.2006рр. – начальник Кіровоградського регіонального управління зпитань банкрутства (по Черкаській, Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській обл.) м.Кіровоград08.2006-12.2006рр. – заступник директора страхової компанії Київської обласноїфілії ЗАТ СК «Еталон»;м. Київ;12.2006-12.2010рр. – заступник начальника Головного управління АТ «Українськапожежно-страхова компанія» м. Київ;12.2010-08.2011рр. – заступник директора фінансово-господарського департаменту-начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності апарату Міністерстваекономіки України м. Київ;08.2011-10.2011рр. – директор департаменту фінансування,бухгалтерського облікута звітності,головний бухгалтер Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;11.2011-03.2014рр. – Міністерство юстиції України Головне управління юстиції уКиївській області начальник відділу з питань банкрутства;03.2014-03.2017рр. – Державна служба регуляторної політики та розвиткупідприємництва завідувач сектора представництва в м. Києві;03.2017-06.2017рр. – Міністерство фінансів України – головний спеціаліст відділуфінансового контролю департаменту фінансів та бухгалтерського обліку;06.2017-10.2018рр. – Національне Агентство з питань запобігання корупціїкерівник Департаменту Фінансового контролю та моніторингу способу життя.

Читати більше
Company picture

Доній Олександр Сергійович

Кандидат в народні депутати України від партії "Рух Нових Сил"

Олесь Доній – лідер студентської Революції на граніті 1990 року. Все життя Олеся – боротьба з ворогами, які брешуть людям і розкрадають країну. У парламенті Доній захищатиме національні інтереси країни від продажних і корумпованих політиків. Всім, хто чинив злочини проти України, не уникнути покарання.

Народився у місті Києві 13 серпня 1969
року.
Освіта вища – у 1991 р. закінчив історичний факультет КНУ ім. Т.
Шевченка.
1991-1993 рр. – голова ГО «Українська Студентська Спілка».
1993-1994 рр. – голова ГО «Молодіжне коло Києва».
1994-2001 рр. – голова ГО «Центр політичного аналізу і
прогнозування».
2003-2004 рр. – шеф-редактор літературно-мистецького журналу
«Молода Україна».
2004-2007 рр. – президент ГО «Центр досліджень політичних
цінностей».
2007-2014 – народний депутат України.
Починаючи з 2015 року по сьогоднішній день - є засновником та
працюю на виборній посаді головою громадської організації «Центр
досліджень політичних цінностей».
Лідер студентського руху у період боротьби України за Незалежність вкінці 1980-х – на початку 1990-х років.У 1990 р. очолив Українську Студентську Спілку м. Києва.У жовтні 1990 р. організував та став співголовою протестноїмолодіжної організації у виборюванні Незалежності – «Студентськоїреволюції на граніті». За організацію та керування «Студентськоїреволюцією» був кинутий комуністичною владою за грати до Лук’янівськоїтюрми.У 1990 р. обраний заступником голови Народного Руху України.У 1994-1998 рр. – депутат Київської міської ради.У 2000-2003 рр. Створив у Києві та Харкові перші україномовнімистецькі клуби «Остання Баррикада».З 2006 р. голова «Мистецького об’єднання «Остання барикада», якезаймається поширенням сучасної української культури в різних регіонахУкраїни.
Організатор патріотичних фестивалів «Гайдамака.UA», «Покрова»,Всеукраїнського фестивалю вертепів «Карпатія» та ін.У червні 2012 року зініціював «Всеукраїнський комітет захистуукраїнської мови» та очолив його оргкомітет.Автор книг «Студентська революція на граніті», «Поколінняоксамитової революції», «Історія УССР у фактах та документах», «Спробабунту».

Читати більше
Company picture

Михайлик Олег Станіславович

Кандидат в народні депутати України від партії "Рух Нових Сил"

Олег Михайлик – активіст, який не побоявся кинути виклик Одеській мафії, очолюваній Трухановим і Галантерником. Пережив замах на життя. У разі обрання депутатом, Олег зможе продовжити боротьбу з корупцією і криміналом вже на державному рівні. 

Народився у місті Кілія, Одеської обл., 5 грудня
1974 року.
Повна вища освіта за кваліфікацією «Інженер» (спеціальність «Судномеханік»)
була мною отримана в Одеській Національній Морській Академії у 2002 році.
Друг вища освіта- за кваліфікацією «Менеджер-економіст» у Одеській
Національний Морський Університет у 2005 році.
Починаючи з вересня 2012 року по сьогодні я працюю на посаді технічного
керівника приватного підприємства «Протексіс» у м. Одеса.
Починаючи з 2012 року є засновником та членом Громадської організації «Захист
прав та інтересів новобудов та власників житла «Праве Діло».

Читати більше
Company picture

Черняк Ігор Юрійович

Кандидат в народні депутати України від партії "Рух Нових Сил"

04.06.1987 року народження, народився у м. Запоріжжя.
У вересні 2004 року розпочав навчання у Національній юридичній академії України імені
Ярослава Мудрого (м. Харків) на факультеті підготовки юристів для Міністерства
закордонних справ України.
У червні 2008 року отримав освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за спеціальністю
«правознавство» (диплом із відзнакою).
У червні 2009 року отримав освітньо-кваліфікаційний рівень магістра за спеціальністю
«правознавство» (диплом із відзнакою).
У березні – травні 2009 року проходив стажування в управлінні юридичного забезпечення
Міністерства закордонних справ України.
З 2009 року по теперішній час займаюсь наданням послуг у сфері права та консалтингу  в
якості фізичної особи-підприємця.

З 2010 року по теперішній час — директор ТОВ «Рєстінг Плюс» (за сумісництвом)
З 2012 року по червень 2018 року — індивідуальна адвокатська діяльність.
З червня 2018 року по теперішній час – керуючий партнер Адвокатського об’єднання
«ЕЙ-СІ-ЕФ ПАРТНЕРС» (основне місце роботи)
Член Правління ГО «Харківський антикорупційний центр».
Член ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Харківській
області», ГО «УЛЬТРАС ХАРКІВ», ННПО «Національна асоціація адвокатів України».
Депутат Харківської міської ради 7 скликання. Позафракційний.

Читати більше
Company picture

Булах Дмитро Андрійович

Кандидат в народні депутати України від партії "Рух Нових Сил"

Дмитро Булах – депутат Харківської міської ради. У Верховній Раді Дмитро боротиметься з системою місцевих кланів, які захопили владу і крадуть гроші місцевих бюджетів. У рідному Харкові Дмитро вже тривалий час веде боротьбу з корупційно-кримінальною системою, побудованою Геннадієм Кернесом. За свою громадську активність Дмитра жорстоко побили. Але він не припинив боротьбу. Дмитро йде до Верховної Ради, щоб всі, хто грабував Україну не уникнули відповідальності та покарання.

20.07.1983 року народження.
Народився у місті Харків.
У 2013 році закінчив Харківський Національний університет ім. В.Н. Каразіна за
спеціальністю «соціологія» (освітньо-кваліфікаційний рівень – магістр).
З липня 2008 року і по теперішній час займаюсь підприємницькою діяльністю.
З лютого 2016 року голова правління ГО «Харківський антикорупційний центр».
Депутат Харківської обласної ради 7 скликання.

Read more
Company picture

Терещенко Олена Олександрівна

Кандидат в народні депутати України від партії "Рух Нових Сил"

Олена Терещенко – громадська активістка, правозахисниця, борець за збереження історико-культурної спадщини України. Олена йде до Верховної Ради, щоб продовжувати захист об’єктів історико-культурної спадщини на національному рівні разом із командою однодумців.

Народилася 4 травня 1978 року у місті Києві.
Вищу економічну освіту (магістр з управління міжнародним бізнесом) та вищу юридичну
освіту (магістр з права) отримала в Київському національному економічному Університеті ім. В.
Гетьмана у 2001 та 2004 році відповідно. Ступінь MBA здобула у канадському університеті New
Brunswick University у 2008 році. Пройшла британський курс в Інституті професійних менеджерів
(IPFM, Великобританія, 2010р.), програму відповідального лідерства «АСПЕН» (2009р.) та
програму стажування у США (USAID, 2008р.), навчалася в Українській школі політичних студій
(2011р.) та Інституті політичної освіти (2013р.)
З 2007р. - голова Асоціації «СПУГП», де займаюся активною роботою, спрямованою наполіпшення економічного та правового клімату, впровадження фахового самоврядування тасаморегулювання ринків, розвиток відповідних галузей в Україні.З 2011 р. - засновник та член координаційних рад Об’єднання громадських організацій ВГО«КИЇВСЬКЕ ВІЧЕ», «Кияни для киян», ВГО «Фахова рада України», а також ВГО «Асоціаціячленів громадських рад України», діяльність якої була спрямована на протидію створенню«кишенькових» громадських рад та розвитку незалежного громадянського суспільства, у 2011-2012 рр.- голова Комітету з питань формування міжнародного іміджу України Громадської радипри Міністерстві закордонних справ України, голова Комітету з комунікацій та етикиГромадської ради при Державній митній службі України.У 2015 році виконувала повноваження депутатки Київради VII скликання, входила доКомісії з питань дотримання законності, правопорядку та боротьби з корупцією. Основнадіяльність під час депутатської каденції була пов’язана з захистом історико-архітектурної такультурної спадщини, протидії протиправним забудовам, виявленню фактів зловживання коштамиміського бюджету (передано до правоохоронних органів десятки справ з ознаками нецільовоговикористання мільйонів бюджетних коштів, самозахоплення землі та самочинного будівництва вцентрі міста, умисного доведення до руйнування пам’яток архітектури, тощо. Через моюпринципову позицію мені спалили автомобіль, декілька разів зазнавала нападів з нанесеннямтравм), а також пов’язана з захистом прав тварин, проектами, присвяченим громадськомуздоров’ю (наприклад, спільно з ГО нами був реалізований найбільший в Україні волонтерськийпроект з профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань: найкращими лікарями-онкологами всіх напрямів безкоштовно обстежувалося й спрямовувалося на лікування 5 000 киян/щорічно).З 2017- Голова ради БО «ФУНДАЦІЯ СПАДЩИНИ ТЕРЕЩЕНКІВ»Мій чоловік Мішель Терещенко працює на посаді Глухівського міського голови, виховуємо сина -Терещенко Ніколу Мішельовича, 2018 року народження.

Читати більше
Company picture

Лановий Володимир Тимофійович

Кандидат в народні депутати України від партії "Рух Нових Сил"

Лановий Володимир Тимофійович, народився у м. Києві, 17 червня 1952 року.
З червня 1991 року по липень 1992 року - державний міністр з питань власності і
підприємництва, міністр економіки України і віце-прем’єр-міністр в Кабінеті міністрів
України.
З серпня 1992 року по травень 1994 року - голова правління, президент Центру ринкових
реформ.
З травня 1994 року по березень 1998 року - народний депутат у Верховній Раді України
другого скликання.

З червня 1995 року по серпень 1995 року - професор Гарвардського університету (США).
З лютого 2000 року по квітень 2002 року - представник Президента України в Кабінеті
міністрів України.
З березня 2005 року по червень 2006 року - Радника Президента України – Представника
Президента України у Кабінеті міністрів України.
З червня 2006 року по грудень 2007 року - народний депутат України у Верховній Раді
України п’ятого скликання.
З травня 2008 року по травень 2012 року - депутат Київської міської ради.
З вересня 2010 року по травень 2012 року - професор, завідувач кафедри Міжнародного
Інституту Бізнесу у м. Києві.
З травня 2012 року по грудень 2012 року - народний депутат України у Верховній Раді
України шостого скликання.
З листопада 2017 року по червень 2018 року - член і голова Наглядової ради «Альпарі-
Банка».

Читати більше
Company picture

Жукова Наталія Олександрівна

Кандидат в народні депутати України від партії "Рух Нових Сил"

З 1996 по сьогодні є членом національної жіночої збірної команди України з шахів та виступаю за збірну на Всесвітніх олімпіадах, чемпіонатах світу та Європи.
У 2006 році жіноча команда України виборола золото олімпіади в Турині, за що була нагороджена Указом Президента України В.Ющенко від 16 червня 2006 року орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.
Дворазова чемпіонка Європи серед жінок у 2000 та 2015 роках.
Нагороджена Указом Президента України П.Порошенко від 22 січня 2016 року орденом княгині Ольги ІІ ступеня.
Починаючи з 01 квітня 2003 року по сьогодні я працюю на посаді спортсмена-інструктора штатної збірної команди України з шахів у Державній установі "Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів "Укрспортзабезпечення" у місті Києві.

Company picture

Бушуєв Костянтин Володимирович

Кандидат в народні депутати України від партії "Рух Нових Сил"

Костянтин Бушуєв – стояв у витоків реформи Національної поліції. Був відсторонений від роботи і направлений у зону АТО за те, що спіймав на хабарі генерала Нацполіції. Своїм завданням у парламенті Костянтин вбачає побудову справжньої правоохоронної системи, коли кожен громадянин почуватиме себе в безпеці.

Народився 06 грудня 1977 році у місті Калуш Івано-Франківської області.
Першу вищу освіту здобув у Харківському інституті пожежної безпеки МВС України за спеціальністю «Пожежна безпека» у 2000 році, другу вищу освіту здобув у Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю в «Правознавство».
Починаючи з 1995 року по сьогодні проходить службу в органах внутрішніх справ. В грудні 2015 року призначений заступником голови Національної поліції України.
У 2015 році брав участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України у складі зведених сил міністерства внутрішніх справ України. З квітня 2018 року представник Національної поліції в Операції об’єднаних сил - заступник командувача.
На виборних посадах ніколи не перебував.

Читати більше

Приєднуйтесь