Житомирська область
  • 14.06.2017 /// 19:41

Апеляційний суд задовольнив позов РУХУ НОВИХ СИЛ у справі Коростенського заводу МДФ

Апеляційний суд Житомирської області зобов’язав Малинський районний суд розглянути позов щодо припинення діяльності Коростенського заводу МДФ та лісопильної компанії, що будується. Відповідне рішення було ухвалено 14 червня 2017 року. Про це повідомила представник позивача Антоніна Пашинська.

«Дані суб’єкти господарювання порушують основоположні екологічні права громадян. Станом на сьогоднішній день є певна перемога і ми дійсно вважаємо, що рішення суду апеляційної інстанції справедливе і справа буде розглядатися у Малинському районному суді», — зазначила Пашинська.

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Житомирщини Антон Соболівський додав, що раніше Малинський районний суд відмовив у розгляді справи по суті без достатніх на те причин. «Ця справа безперечно має політичний характер. Свого часу депутати Коростенської міськради проголосували за те, щоб інвестор шкідливого виробництва зменшив суму вкладу у розвиток інфраструктури міста з 50 мільйонів гривень до 760 тисяч. Це просто нонсенс і ми підозрюємо, що можновладці отримали хабара. Адже проти цього безглуздя проголосував лише один депутат — лідер ініціативної групи РУХУ НОВИХ СИЛ Коростеня Леся Грищенко», — наголосив Соболівський.

Нагадаємо, що активісти РУХУ НОВИХ СИЛ та громада Коростеня звернулися до Петра Порошенка з вимогою вжити заходів щодо перевірки факту виконання суб’єктом господарювання обов’язкових приписів екологічних інспекцій та усунення порушень в екологічній сфері. Також активісти вимагали вирішити питання відселення мешканців вулиці Ярослава Мудрого в Коростені у екологічно безпечну зону за рахунок ПрАТ «Коростенський завод МДФ» та ТОВ «Українська лісопильна холдингова компанія».


  • 14.06.2017 /// 19:41