Актуальне

  • 10.08.2017 /// 19:50

Профспілка залізничників «Єднання» висловила свою підтримку Михайлу Саакашвілі

Профспілка залізничників «Єднання» заявила про свою підтримку лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. Відповідна позиція була опублікована у профспілковій газеті «Народне зібрання».

«Профспілка залізничників «Єднання» вважає, що без зламу олігархічної системи в Україні не можливе жодне покращення життя людей. Тієї ж думки Михайло Саакашвілі», — йдеться у заяві.

Також профспілкові активісти вважають, що Михайло Саакашвілі єдиний політик, який довів свою здатність реанімувати країну, побороти корупцію і провести реальні реформи для покращення життя людей.

«Михайло Саакашвілі має намір домогтися ухвалення нового закону про вибори депутатів усіх рівнів, виключити з виборчого процесу кошти олігархів і зобов’язати обраних депутатів нести відповідальність за свої передвиборчі обіцянки. Передвиборчі обіцянки політиків повинні стати юридичною нормою їх діяльності у владі», — переконані активісти.

Зазначимо, що профспілка залізничників «Єднання» об’єднує понад 6 тисяч робітників і виступає за знищення корупційних оборудок і забезпечення прозорої діяльності ПАО «Укрзалізниця».


  • 10.08.2017 /// 19:50