Актуальне
  • 10.08.2017 /// 17:12

На Львівщині депутати БПП засудили рішення президента щодо Саакашвілі

Яворівська районна рада, де немає жодного депутата від РУХУ  НОВИХ СИЛ,  більшістю голосів засудила рішення президента про позбавлення Михайла Саакашвілі громадянства України. Це безпрецедентний випадок, адже за звернення проголосували навіть 5 із 8 членів фракції БПП у Яворівській райраді.  Лише два депутати утрималися, один — був відсутній.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини

«Вважаємо, що це рішення є політично вмотивоване та вбачаємо в ньому ознаки політичних переслідувань. Усунення політичного опонента відбулося у кращих радянських традиціях дисидентства. Висловлюємо незгоду та закликаємо державні інститути вжити заходів для скасування цього політичного заангажованого рішення», — йдеться у зверненні.

Документ, напрацьований представниками РУХУ НОВИХ СИЛ   Юрієм КЕНЦАЛОМ та Юрієм САВОСТІНИМ, направлено президенту.

«Сьогоднішнє рішення – ознака того, що здоровий глузд у суспільстві перемагає, — заявив координатор Львівської обласної організації РУХУ  НОВИХ  СИЛ Василь КУРІЙ. – Ми вдячні громадськості за чесність, за розуміння ситуації. Галичан неможливо обдурити, залякати, їхня хата ніколи не скраю – і це довели сьогодні яворівці. Дякуємо депутатам і не сприймаємо це як рішення на нашу користь, а лише як демонстрацію правдивої демократії та нескореності диктатурі».


  • 10.08.2017 /// 17:12